10 faktorių įtakojančių mūsų gyvenimą

0
1185
Gyvenimo faktoriai

Yra dešimt faktorių, kurie sugriauna žmogaus gyvenimą, jeigu žmogus į juos neatsižvelgia arba atvirkščiai gyvenimas tampa labai stipriu, kuriame galime pasiekti savo tikslus. Tie faktoriai įtakoja mūsų likimą stipriausiai.

1. Dėsniai

Pirmasis faktorius – tai ką žmogus laiko dėsniais, kuriais vadovaujasi savo gyvenime.

Jeigu žmogus nepasirinko tokių dėsnių, tai reiškia, kad jis gali būti įtakojamas įvairiausių nuomonių, idėjų, aptarimų, kurie egzistuoja visuomenėje.

Jis gali būti įtakojamas masinių medijų. Toks gyvenimas yra labai nepatikimas egzistavimas. Todėl žmogus turi išsirinkti sau raštus, kurie yra laiko patikrinti ir padaryti juos savo gyvenimo pagrindu. Taip, pavyzdžiui, egzistuoja dešimt Dievo įsakymų ir taip toliau.

Gyvenime yra postulatai, kuriuos žmogus turi stengtis vykdyti. Jeigu jis to nedaro, gyvenimas tampa labai chaotiškas, jis negali gyvenime įsitvirtinti.

2. Vanduo

vandens filtrasAntrasis faktorius, tai yra vanduo, kurį geria žmogus. Tai nėra pats svarbiausias faktorius, bet vienas iš jų. Svarbu suprasti, ką geri, nes per vandenį persiduoda psichinė energija, informacija.

Todėl šventieji raštai pataria, prieš geriant vandenį, reikia ji pradžioje padėti ant altoriaus, o vėliau galima jį naudoti maistui ar gėrimui.

Taip pat dalinamės vandens apvalymo receptu.

3. Maistas

maistasMaistas, kurį žmogus valgo, yra svarbus faktorius jo gyvenime. Kodėl? Todėl, kad 50 procentų psichinės energijos gauname iš maisto ir 50 procentų iš to, kas tą maistą gamina, ir kokioje nuotaikoje būdamas jis gamina.

Jeigu žmogus gamina maistą galvodamas apie Dievą, rimtai nusiteikia šiam procesui, tai šeimos nariai gauna jėgą, kuri suteikia galimybę kovoti su savo likimu.

Pavyzdžiui, žmogus stipriai, sunkiai serga. Aišku, kad jam reikia gydytis. Yra trys ligos rūšys. Vienas ligas žmogus gali išsigydyti pats, kitas ligas žmogus gali išsigydyti su gydytojo pagalba ir trečias ligas, galima išgydyti tik su aukštesniųjų jėgų pagalba, netgi gydytojai negali padėti.

Bet tam, kad surasti sau gydytoją arba net jėgų gydymuisi, žmogus vis tiek turi gauti aukštesniųjų jėgų pagalbą. Todėl, pavyzdžiui, jeigu žmona gamina maistą vyrui, su meile Dievui, tai atsiras jėgų susidoroti su liga.

Tai yra svarbus išgijimo faktorius.

Yra sunku suprasti, kur ir pas ką gydytis. Bet jeigu žmogus valgo pašventintą maistą, tai jis sugebės tai suprasti. Tame yra aukštesniųjų jėgų pagalba. Jeigu mes jos siekiame, tai ją ir gauname, jeigu ne, tai ne.

4. Giminaičių ir artimųjų įtaka

Giminaičiai, pažįstami ir artimieji žmonės yra kitas faktorius, kuris stipriai įtakoja likimą.

Apie giminaičių įtaką skaitykite čia.

5. Vieta, kurioje žmogus gyvena arba dirba

Kitas gyvenimo faktorius – vieta, kur žmogus gyvena arba dirba. Vieta, kur mes gyvename yra svarbus faktorius.

Pavyzdžiui vieta gali būti tokia, kur iš vienos pusės, žmonės yra labai sąžiningi, nuoširdūs, o iš kitos pusės, žmonės greitai supyksta, užsiliepsnoja ir netgi yra pasiruošę sugriauti savo gyvenimą tam, kad išpildytų savo norą. Pyktis gali būti nevaldomas. Tai yra tokia vieta.

Iš kitos pusės, jie sąžiningi, nuoširdūs, gali būti nuoširdi draugystė tarp jų, bet reikia mokytis kontroliuoti pyktį ir nuoskaudą. Nuoskauda, tai yra irgi pyktis, jo rūšis. Tokie išbandymai duoti žmonėms, kiekvienas miestas – savi išbandymai.

6. Laikas ir žmogaus santykis su laiku

laikasLaikas ir santykis su juo, tai yra kitas faktorius, kuris suteikia laimę arba ją griauna. Reikia laikytis dienos režimo ir daryti viską savo laiku.

Jeigu moteris jaučia, kad ji nori vaiko, tai tuo metu moteriai reikia pastoti. Jeigu moteris yra ištekėjusi ir ji jaučia, kad nori vaiko, reiškia atėjo laikas. Ir atvirkščiai, jeigu moteris yra ištekėjusi ir jaučia, kad dabar jai negalima pastoti, reiškia ir nereikia.

Kai mergina jaučia, kad jai reikia ištekėti, tai jai reikia bandyti ištekėti. Atėjo laikas.

Būna taip, kad žmogus nieko nejaučia. Jam neužtenka intelekto, jėgų ir šventumo, kad žinoti, ką jam daryti. Todėl yra žinios, kada ką daryti. Yra laiko faktoriai.

Pavyzdžiui, jeigu vaikinas subrendo iki dvidešimt penkerių metų, jis jau turi pasirinkti sau specialybę gyvenime. Jeigu jis to negali padaryti, reiškia reikia eiti dirbti bet kur ir tarnauti žmonėms. Palaipsniui širdis apsivalys ir jis supras, kur ir kuo jam reikia užsiimti.

Taigi, laikas yra labai svarbus faktorius gyvenime.

7. Veikla, kuria žmogus užsiima

veiklaVeikla, kurią žmogus vykdo gyvenime – kitas svarbus faktorius.

Reikia suprasti, kad veiklos, kurią žmogus turi užsiimti, kriterijus nėra atlyginimas, kaip daugelis mano. Pagrindinis kriterijus yra – kiek širdžiai patinka ta veikla.

Reikia suprasti, kad veiklos, kurią žmogus turi užsiimti, kriterijus nėra atlyginimas, kaip daugelis mano. Pagrindinis kriterijus yra – kiek širdžiai patinka ta veikla.

Siūlome paskaityti: 4 žmogaus vystymosi stadijos

Jeigu jaučiame, kad tai mūsų, tada viskas veiks tokiu būdu. Iš pradžių žmogus šioje veikloje gaus vien tik nuodus, tai reiškia, kad nebus atlyginimo. Bet jeigu žmogus tai daro iš širdies, tai su laiku jį pradeda gerbti, žmogui atsiranda pastovus darbas ir pinigų jis gauna tiek, kiek gyvenime reikia.

Iš kitos pusės, jeigu žmogus parsiduoda už pinigus, tai iš pradžių jis turės gerą atlyginimą, o vėliau jis visai nieko neturės. Jis tiesiog praras save, jis pavargs darbe, neturės darbinių santykių, jis daug praras šiame darbe ir galiausiai visiškai nusivils, nes pasirinko tokį kelią.

Pavyzdžiui vienas vyras papasakojo apie savo gyvenimą. Jis buvo dėstytojas ir labai mylėjo savo darbą. Netgi naktį vyras sapnuodavo mokinius, jis taip mylėjo savo darbą. Bet pasikeitus politinei situacijai, jis suprato, kad jam trūksta pinigų ir vietoj to, kad laikinai papildomai kažkur padirbėti, jis tiesiog metė dėstytojavimą ir pradėjo užsiimti verslu.

Vyras pradėjo siūti kailinius ir juos pardavinėti. Jis viską darė gerai, viskas jam sekėsi, pinigų turėjo, bet laimės gyvenime nebuvo. Jis taip dirbo dešimt metų, o vėliau, tai buvo praeitais metais, tas vyras pasakė, kad jis daugiau taip gyventi nebegali. Ir jam pasidarė vienodai, kiek jis turės pinigų, tas vyras norėjo dėstytojauti. Ir vien nuo tos minties jis tapo laimingas.

Yra du keliai gyvenime. Pirmasis kelias, tai pasirinkti savo kelią. Iš pradžių bus nuodai, o vėliau nektaras. Nuodai reiškia sunkumus, jeigu žmogus pasirenka savo kelią, tai iš pradžių bus sunkumai, o vėliau didelė laimė.

Antras kelias pasirinkti pinigus, ne kelią, o pinigus. Iš pradžių bus daug pinigų, o vėliau tik špyga be taukų.

Yra du keliai gyvenime. Pirmasis kelias, tai pasirinkti savo kelią. Iš pradžių bus nuodai, o vėliau nektaras. Antras kelias pasirinkti pinigus, ne kelią, o pinigus. Iš pradžių bus daug pinigų, o vėliau tik špyga be taukų.

Vėliau bus blogai ir viskas. Toks dėsnis, mes negalime jo nepaisyti ar pakeisti.

8. Gimimas

gimimasKitas faktorius – gimimas.

Reikia žinoti, kad mes gimstame įvairiuose šeimose, su įvairiomis gyvenimo sąlygomis. Gimimas yra likimo faktorius, mes negalime jo pakeisti, kokiais gimėme, tokiais gimėme. Tai yra antspaudas visam mūsų gyvenimui. Tai nėra tai, ką mes galime valdyti.

Todėl tėvai prieš pradedami vaiką, turi išvalyti savo egzistenciją. Jie turi ne girti pradėti vaiką, o iš pradžių pradėti švarų gyvenimą. Pradėti vaiką galima tik tada, kai dvi širdys yra labai artimos, kai žmonės jaučia, kad jie yra artimi, tada galima pradėti vaiką, tada vaikas atneš laimę.

Jeigu du žmonės pradeda vaiką ir neturi tikėjimo vienas kitu arba tiesiog ,,netyčia“ taip įšėjo, tai nėra pradėjimas, kuris atneša laimę. Todėl, kad yra visas mokslas, kaip reikia pradėti vaikus ir būtų neblogai su juo susipažinti.

9. Kalba, malda, meditacija

Kalba, malda, meditacija – kitas gyvenimo faktorius. Yra trys kalbos rūšys: vulgari kalba, dalykinė kalba ir dorybinga kalba.

Vulgari kalba, tai keiksmažodžiai, žargonas. Žmonės, kurie gyvena su šia kalba visiškai sunaikina savo gyvenimą. Jeigu žmonės taip bendrauja, jie griauna savo gyvenimą, tame nėra jokių abejonių.

Jeigu žmogus bendrauja tik dalykine kalba, tai jo širdis tampa akmeninė. Tai nėra ta kalba, kuri turėtų lydėti žmogų visą gyvenimą.

Jeigu žmogus bendrauja tik dalykine kalba, tai jo širdis tampa akmeninė.

Dalykiniai santykiai turi remtis pareiga, bet jie neturi būti gyvenimo esmė.

Dorybinga kalba reiškia, kad žmogus atveria širdį kitiems ir klausosi kitų žmonių nuoširdžiai.

Kalba, griaunanti sąmonę – apkalbos, visuomenės ir vadovų smerkimas. Kada mes skundžiamės savo gyvenimu, tai irgi kalba, griaunanti mūsų sąmonę. Ši kalba nepadės pakeisti visuomenės, kurioje mes gyvename ir vadovų.

Taip pat reikėtų žinoti, jos žmogus gyvena tokioje visuomenėje, kurioje jis nusipelnė. Jeigu pradėsime dirbti su savimi ir teisingai gyventi, tai mus sups tie žmonės, kurie neš mums laimę, nepriklausomai nuo to, kurioje šalyje gyvename. Pasijusime laimingais bet kur, nepriklausomai, kur mes bebūtumėme.

Tai reiškia, kad valdžia, kuri yra mums likimo skirta, yra nekalta, tame kaip mes patys gyvename. Mes turime patys išmokti organizuoti savo gyvenimą, tai yra labai svarbu suprasti. Iš pradžių reikia tai suprasti, vėliau ateis laikas ir viskas organizuosis.

Malda ir nusiteikimai, tai jėga, kuri keičia likimą, kitos jėgos nėra. Jeigu žmogus nesimeldžia, jis negali pakeisti savo likimo. Veiksmai nekeičia likimo. Veiksmai atliekami priklausomai nuo mūsų likimo.

Pavyzdžiui, jeigu neturime pinigų, negalime nueiti ir nusipirkti duonos, tai yra atlikti šį veiksmą. Jeigu neturime galimybių, negalime įsidarbinti, kur norime. Pinigus, galimybes žmogui duoda likimas. Likimas keičiasi maldos rezultate, visa kita tiesiog yra duota likimo.

Jeigu žmogus nežino kaip melstis, tai jis negali keisti savo gyvenimo.

Pavyzdžiui, galiu aš pasveikti ar ne? Galbūt galiu, tai priklauso nuo mano likimo, bet jeigu meldžiuosi – keičiu šią situaciją ir galiu pasveikti, net jeigu pagal likimą man nėra skirta pasveikti.

Likimas gali keistis, rezultate, kai žmogus kontaktuoja su aukštesnėmis jėgomis. Nes jos nepriklauso nuo mūsų likimo, tai mūsų likimas priklauso nuo jų. Taigi, jeigu mes meldžiamės, mes geriname savo gyvenimą. Tai yra faktas.

10. Ritualai

ritualaiIr kita gyvenimo dalis, kurią mes mažai suprantame ir manome, kad tai yra atgyvena, tai – ritualiniai veiksmai, kuriuos žmogus turi atlikti.

Žodis ,,ritualas“ yra kilęs iš žodžio ,,rita“ (sanskrito k.), kuris reiškia visuotinį gyvenimo ritmą.

Kai žmogus ateina į šventyklą, bažnyčią, dainuoja, galvoja apie Dievą, mato apeigas, tai tuo metu jis įeina į visuotinį gyvenimo ritmą. Tas ritmas duoda jam galimybę nutolti nuo savo likimo ir pažiūrėti į savo gyvenimą iš šono. Kada žmogus žiūri į savo gyvenimą iš šono, jis gali suprasti, kaip jam elgtis, nes tik taip galime suprasti, kaip reikia elgtis.

Bet daugumoje dabar žmonės tuo neužsiima, jie mano, kad tai yra atgyvena eiti į šventyklą. Anksčiau, senais laikais, žmonės tai darydavo kasdien, tam, kad pažiūrėtų kaip gyvena – teisingai ar ne.

Dar yra gerai, kai yra laisvadienis ar atostogos nuvažiuoti į šventą vietą.

Visur yra gerų vienuolynų ir netgi šventų žmonių. Nuvažiuokite į šventą vietą, pagyvenkite ten dvi dienas. Gerai yra ten nakvoti, o ryte eiti į apeigas, tai labai stipriai atgaivina psichiką.

Jeigu taip padarysite, visiškai kitaip pažiūrėsite į gyvenimą, nes kur gyvena švarūs žmonės, švarioje atmosferoje, smegenys tampa švarios iš karto.

Kas labiausiai įtakoja žmogaus gyvenimą?

Iš visų šių faktorių, labiausiai likimą įtakoja praeities veiksmai, kuriuos žmogus daro savo gyvenime, kitais žodžiais, praeities veiksmai pasireiškia per giminaičius, pažįstamus ir artimus žmones. Likimas yra įkūnytas į šiuos žmones.

praeities veiksmai pasireiškia per giminaičius, pažįstamus ir artimus žmones. Likimas yra įkūnytas į šiuos žmones.

Jeigu norite sužinoti, kaip gyvenote praeitame gyvenime, pažiūrėkite į savo artimuosius. Kaip jie su jumis elgiasi, taip ir gyvenote savo praeitą gyvenimą, galima labai lengvai sužinoti, nereikia per daug stengtis.

Jeigu artimas žmogus mūsų nekenčia, stengiasi mus sumenkinti, tai reiškia, kad praeitame gyvenime mes irgi stengėmės kažką sumenkinti. Labai lengva tai suprasti.

Kartais žmonės nesupranta, kaip tai gali būti. Kartais vyras nesupranta, kaip jis galėjo taip elgtis, kaip jo žmona elgiasi.

Mes keičiamės iš gyvenimo į gyvenimą, mes gimstame tai moterimi, tai vyru ir atvirkščiai. Todėl jeigu vyras engė savo žmoną, tai kitame gyvenime jis bus moterimi, kurią engs jos vyras.

Giminaičiai, tai pirmasis faktorius. Bendravimas, kurį sau žmogus pasirenka, tai – antrasis faktorius, kuris labai įtakoja likimą.

Jeigu žmogus visą laiką apkalbinėja, žiūri televizorių, kur rodo visokiausias nesąmones, nesakau, kad per televiziją rodo tik nesąmones, bet dažniausiai jame rodo tik nesąmones: apkalbas visokiausias, įvairius siaubus, detektyvus, kabelines programas, per kabelinę televiziją ir taip toliau arba kvailus serialus, kurie nieko nereiškia.

Žmogus eikvoja savo gyvenimą, kai žiūri tuos dalykus, jis galėtų užsiimti kažkuo naudingu. Nauda irgi atneša laimę. Žmogus gali gyventi laimingai, naudingai leisti laiką. Tam reikia šiek tiek pasistengti pamąstyti ir suvokti, kaip tai teisingai daryti.

Yra filmai, kurie apvalo sąmonę. Pavyzdžiui, ,,Sala“ (,,Ostrov“) – jis apvalo sąmonę. Žmogus pažiūrėjo – visas gyvenimas gali apsiversti, dėl to, kad jis pažiūrėjo tokį filmą.

Auklėjimo svarba

Kitas faktorius, kuris įtakoja likimą yra auklėjimas. Auklėjimas yra ta askezė, kurią tėvai įdeda į savo vaikus. Auklėjimas nereiškia vaikų ribojimo arba jų įstatymo į tam tikrus rėmus. Auklėjimas reiškia gyventi teisingai šalia vaikų, rodyti pavyzdį savo gyvenimu ir duoti vaikams galimybę atsiskleisti toje srityje, kurioje jie turi atsiskleisti.

Pavyzdžiui, viena mama atėjo ir pasiskundė, kad jos sūnus yra visiškas kvailys, nenori mokytis, toks durnelis auga.

Paklausiau jos – ko jis nori?

– Visą laiką žaidžia ledo ritulį.

– Ir kaip jis žaidžia ledo ritulį – paklausiau.

– Už miesto rinktinę. – atsako.

– O kiek jam metų?

– Dvylika.

Kas tada kvailys? Kvailys ne sūnus, o motina.

Nes ji nesuprato, kad tas žmogus ant tiek susikoncentravęs savo gyvenime, kad netgi neduoda pakeisti savo krypties. Jis yra gimęs, kad žaistų ledo ritulį ir jis žaidžia ledo ritulį. Motina to negali suprasti, nes ji nori, kad jis būtų toks, kokiu ji nori sūnų matyti ir čia slypi jos bėda.

Tėvai dažnai nori iš vaikų kažką padaryti. Ir taip jie griauna vaikų gyvenimą.

Jeigu vaikas užaugo ir nežino, kuo jam užsiimti, tai reiškia, kad jau sugriovėme jo gyvenimą.

Bet jeigu jūs esate toks vaikas, nereikia nieko kaltinti, kiekvienas žmogus pats turi kurti savo gyvenimą. Kiekvienas žmogus pats turi kovoti už savo likimą, nežiūrint į tai, kas, kaip elgiasi, taip veikia mūsų likimas, mūsų gyvenimas.

Tai yra dešimt faktorių, kurie keičia mūsų gyvenimą.

Linkime atsižvelgti į juos ir gyventi laimingai!

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here