Kaip vyrui rūpintis dukra?

0
601
Kaip tevui rupintis dukra

Šioje temoje yra viena labai svarbi detalė, kurią reikia žinoti. Vyras turi suteikti galimybę auginti dukrą žmonai. Tai yra rūpinimosi esmė. Nes vyras turi labai stiprų ryšį su dukra.

Tėvo ir dukros ryšys

Visų pirma tas ryšys yra susijęs su tuo, kad mergaitė gauna proto energiją ir charakterio savybes iš tėvo, o berniukas – iš motinos. Todėl yra stiprus ryšys tarp tėvo ir dukters, ir motinos bei sūnaus.

Jeigu yra priešinga lytis, tai ryšys yra stipresnis. Todėl tėvas labai stipriai myli dukrą, labai stipriai myli ją ir ta meilė sužadina per didelį rūpinimąsi vaiku. Jis labai stipriai stengiasi įdiegti joje tai, ką jis nori.

Pavyzdžiui, jeigu jis nenori, kad ją kažkas liestų, tai jis privers visus jos neliesti, kad ji darytų, ką tik ji nori.

Arba tėvas nori, kad ji taptų gera dukra, skaisti, jis ją nukankins su ta skaistybe ir visą laiką jai sakys, kad ji ten nežiūrėtų, to nedarytų, nes tai yra neskaistu. Jeigu vyras auklėja dukrą, tai dažnai būna per didelis rūpinimasis, kuris mergaitę atveda prie tam tikros traumos. Ją tai traumuoja.

Vieną svarbų dalyką reikėtų žinoti, kad, kai mama dukrai sako tą patį, tai dukra tuos žodžius priima ramiai, o jeigu tėvas, nes ryšys labai gilus, jautrus, tėvas tą patį sakydamas gali įžeisti dukrą. Tai nereiškia, kad tėvas dukrai nieko neturi sakyti.

mama dukrai sako tą patį, tai dukra tuos žodžius priima ramiai, o jeigu tėvas, nes ryšys labai gilus, jautrus, tėvas tą patį sakydamas gali įžeisti dukrą.

Esminiai dalykai, visas rūpinimasis dukra turi atitekti motinai. Ji sprendžia visus klausimus jos gyvenime. Kartais būna tokių situacijų, kur sunku suprasti, ką daryti ir tada vyrui reikia įsijungti į tas situacijas ir jas spręsti dukrai, esminius momentus jos gyvenime. Dukra bus labai dėkinga tėvui, kad jis taip elgiasi. Nelenda prie jos dėl smulkmenų, bet duoda patarimus dėl svarbių klausimų. Taip vyrui reikia elgtis su dukra.

Auklėjimas pavyzdžiu

Auklėjimas, iš esmės, nereiškia, kad mes žmogui kažką darome asmeniškai. Tai jau yra rezultatas.

Pavyzdžiui, vyras blogai elgiasi su savo žmona, elgiasi netinkamai, bet be to labai teisingai ir delikačiai elgiasi su dukra.

Koks bus auklėjimo rezultatas? Mergina tiesiog bijos vyro, ji bijos vyro santykiuose.

Pažiūrėkime, koks bus rezultatas? Ji suvoks vyrą kaip vyresnįjį, kaip mokytoją, bet kaip savo vyro, ji visada jo bijos. Rezultate, artimų santykių kaip moteris ir vyras jie neturės arba santykiai atsiras su dideliu sunkumu.

Auklėjimas visada reiškia pavyzdį. Faktiškai, žmogus turi auklėti save, o visa kitą bus tiesiog kaip rezultatas. Jeigu žmogus nuoširdžiai užsiima savo dvasiniu gyvenimu, visas auklėjimas vyksta savaime.

Jeigu žmogus pats kažko neturi, jis negalės išmokyti kito žmogaus, tai yra neįmanoma.

Taip reikia auklėti dukrą. Reikia būti tikru vyru ir šalia tavęs ji užaugs, kaip tikra moteris.

Taip reikia auklėti dukrą. Reikia būti tikru vyru ir šalia tavęs ji užaugs, kaip tikra moteris.

Mokytis būti, kiek galėsi. Kiek galėsi, vėliau sau pasakysi – kiek galėjau tiek dariau.

Tik vyrams: Kaip tapti tikru vyru?

Ar galima bausti dukrą?

Kaip ją bausti? Dukrą bausti galima tik nekreipiant į ją dėmesio arba laisvės trūkumu. Mergaitę galima nubausti, pavyzdžiui, uždaryti, galima tiesiog su ja nesikalbėti – tokia yra bausmė dukrai.

Jos negalima bausti jėga ir žeminimu, moters negalima žeminti, netgi mergaitės negalima žeminti, tai sukelia negrįžtamus psichikos pakitimus.

mergaitės negalima žeminti, tai sukelia negrįžtamus psichikos pakitimus.

Tai yra, jeigu ją žeminti – ji taps pažeminta ir viskas. Ji savęs nevertins, ji bus kaip skuduras. Mergaitė save laiko nieko negalinčia, jeigu ją žeminsime. Ji tai priima pažodžiui.

Jeigu mergaitei pasakyti, kad tu ,,durnė“ reiškia ji ir bus ,,durnė“. Ji visą tai priima pažodžiui.

Jos psichika yra labai jautri, todėl moters negalima žeminti, jeigu ją žeminsime, tai mums patiems bus vėliau blogai nuo to. Galima nubausti nesikalbant su ja arba, pavyzdžiui, ją uždarant kambaryje ir pasakant, kad ji niekur negalės išeiti.

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here