Seksas pagal Ajurvedą – kaip dažnai juo užsiimti?

0
1361
seksas

Seksas – kaip dažnai juo užsiimti? Labai dažnas klausimas. Tiesa yra tokia: seksu reikia užsiimti tada, kada nėra jėgų neužsiimti.

Tiesa yra tokia: seksu reikia užsiimti tada, kada nėra jėgų neužsiimti.

Žmogaus lytinė energija yra pati didžiausia žmogaus gyvybinė energija, ji skirta ilgaamžiškumui palaikyti. Ši energija skirta tam, kad giliai realizuotume save gyvenime. Bet tam ją reikia kelti į viršų, o kad tai padarytume, turime užsiimti kūrybine veikla.

Čia kalbama apie tai, kad žmogus turi būti tiek aktyvus gyvenime, kad jam neužtektų jėgų lovos reikalams. Tai parodo, kad jis gyvena teisingai. Tai nereiškia, kad jis niekada neužsiiminės seksu, vis tiek visada ateis tas laikas ir jis nieko negalės su savimi padaryti.

Seksas šeimoje

Tai parodo, kaip teisingai kurti šeimyninį gyvenimą. Tačiau šeimoje reikia pasikliauti artimo žmogaus jėgomis, o ne savo. Visada šeimoje vienas ramiau reaguoja į seksą, kitas – neramiau. Ir reikia nusileisti tam, kuris neramesnis. Jeigu žmogus turi poreikį, tai jam reikia nusileisti. Todėl, kad tai jo poreikis.

Tačiau kuo mažiau sekso santykiuose, tuo daugiau gilios meilės. Todėl, kad malonumo, laimės santykiuose energija tarp moters ir vyro, ji šiuo atveju kyla į viršų ir atsiskleidžia aukštesniuosiuose centruose gilių jausmų pavidalu vienas kitam.

kuo mažiau sekso santykiuose, tuo daugiau gilios meilės.

Jeigu yra vien tik seksas, tai tų tikrų jausmų nėra. Santykiai tampa labai grubūs, primityvūs. Jeigu šeimoje žmonės nuolat barasi, neturi nuotaikos, nenori net žiūrėti vienas į kitą – jie per daug užsiiminėjo seksu.

Tampa bjauru gyventi su artimu žmogumi? Reikia susilaikyti nuo intymių santykių. Geriausias vaistas – miegoti vienam. Reikia pamiegoti atskirai, kitame kambaryje tam, kad meilė vėl įsižiebtų širdyje, kad ateitų ilgesys.

Visgi persisotinimas reiškia santykių suteršimą. Jeigu net nesinori ir nemalonu kalbėtis su artimu žmogumi, reiškia buvo sekso perteklius, reikia susilaikyti. O kaip gi kitaip? Būna ir tokia tiesa. Ne tik taip, kaip vaizduojama filmuose.

Šiuolaikinė kultūra nukreipta į seksą

Šiuolaikinėje visuomenėje laikoma, kad kuo daugiau sekso, tuo geriau. Todėl jeigu sekso mechanizmas neveikia, reiškia žmogus serga, jam reikia gydytis. O Ajurveda sako, kad tai nurodo, jog jis jau išnaudojo savo energiją, jam reikia pailsėti. Ir viskas savaime atsistatys. Bet jeigu žmogus stimuliuoja tą energiją, tai reiškia, kad ji pradės eiti, bet iš kur? Iš smegenų.

Amerikiečių mokslininkai nuėjo toliau – jie pastebėjo, kad beždžionės gali 5 kartus į dieną turėti pilnaverčius lytinius santykius. O žmogus net 1 kartą į dieną ne visada gali. Ir jie pradėjo už labai didelius pinigus norintiems persodinti berdžionių lytinius organus ir jiems pradėjo gautis dažniau.

Gerai. Bet tie žmonės pradėjo kažkaip keistai elgtis, pasikeitė jų elgesys. Su kuo turi reikalų, toks ir patampi. Todėl kelias į lytinės energijos padidėjimą prie gero nepriveda, išskyrus beždžionišką gyvenimą. Reikia mokytis susilaikyti, tai teisingesnis sprendimas. Ir šis sprendimas duoda tyrus, tikrus santykius.

Trumpalaikis išsiskyrimas – tik į naudą

Kai pora išsiskiria kelioms dienoms, pavyzdžiui, vyras važiuoja į komandiruotę arba dar kažkas, kai jie susitinka tai viskas vyksta kaip pirmą kartą. Tyresni jausmai, susitinka, bučiuojasi, apsikabina – seniai nesimatę. Meilė įsižiebia.

Tyresni jausmai, susitinka, bučiuojasi, apsikabina – seniai nesimatę. Meilė įsižiebia.

Todėl išsiskyrimas yra reikalingas, jis yra labai svarbus, vertingas. Santykių askezė yra reikalinga. Tai atneša daugiau laimės gyvenime, todėl tai yra vaistas. Moralinės jėgos siekimas, atsiribojimas nuo pagundų – tai vaistas.

Pasninko nauda

Žmogus turi kartais pasninkauti. Galima, pavyzdžiui, pasirinkti tokį režimą: pasninkauti kiekvieną dieną ryte nieko nevalgant, gerti tik vandenį. Valgyti tik pietus. Kai kuriems labiau patinka pasninkauti kartą į savaitę, visą dieną gerti tik vandenį. Bet pasninkas tai yra toks dalykas, kuris tikrai išblaivo žmogų.

Atsistato psichika, pasišalina toksinai, žmogus nevalgydamas atgimsta, tampa stiprus, jis turi galimybes kovoti su blogais charakterio bruožais, jis gauna tiek naujų galimybių gyvenime.

Šiuo atveju kalbame apie pasninką nuo pasimėgavimo artimo žmogaus kūnu. Tai labai panašu. Todėl reikia mokytis tokių dalykų.

Ištvirkavimo pavojai

Nebūti ištvirkusiam lytiniuose santykiuose – tai vaistas.

Nebūti ištvirkusiam lytiniuose santykiuose – tai vaistas.

Problema tame, kad jeigu seksas vyksta per dažnai, jis atsibosta, reikia kažką keisti. O keisti įprastuoju būdu, daug ko ten nepakeisi, ar ne? Todėl žmonės pradeda bandyti gauti malonumą iš sekso neįprastais būdais. Jie atranda plačius horizontus.

Paleistuvystė reiškia seksą, kuris peržengia moralės ribas. Tokie santykiai, kurie peržiangia moralines normas – sugriauna žmogaus likimą, nes tokie santykiai suteršia žmogų. Pavyzdžiui, jis gali suteršti burną ir apskritai suteršti visa organizmą. Ir tai labai stipriai keičia likimą.

Todėl kai tik seksas pradeda judėti šia linkme, geriau visą tai stabdyti. Čia jau reikia veikti savarankiškai, atsiriboti nuo artimo žmogaus ir švelniai su meile sakyti, kad reikia susilaikyti nuo to. Tai daroma tam, kad žmogus išsivalytų viduje ir išmoktų elgtis teisingai šiuose santykiuose. Tai yra pavojinga.

Neištikimybės priežastys

Apie neištikimybę skaitykite straipsnyje Neištikimybės priežastys.

Linkime jums gyventi pilnavertiškai ir turėti gražius santykius!

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here