Pozityvus dienoraštis: Ilona į savo glėbį priėmė globoti devynias mergaites

0
222

Pristatome naują rubriką mūsų portale – tai Pozityvus dienoraštis. Pozityvaus dienoraščio tikslas – atkreipti Lietuvos gyventojų dėmesį į visuomenėje vykstančius gerus pokyčius ir mūsų visų pasiekimus, kurie bendrame naujienų sraute neretai lieka nepastebėti.

Šį kartą „Pozityvaus dienoraščio“ herojė yra Ilona, kuri visą savo dėmesį ir širdį skiria savo globotinėms – net devynioms mergaitėms, kurios šiuo metu auga jaukiuose Ilonos namuose. „Tai buvo labai seniai, prieš 15 metų. Turbūt šaukė vidus, šaukė širdis, tai reikėjo padaryti“, – su begaline meile pasakoja moteris.

Iš pradžių Ilona pasiėmė globoti du vaikučius, tačiau nejučia šis skaičius vis keitėsi, augo, kol galiausiai įsikūrė visa šeimyna. „Yra daug pamąstymų, bet nė vieną dieną nesigailiu to, ką dabar darau“, – atvirauja Ilona. Ši puiki moteris tvirtai įsitikinusi, kad šios nuostabios mergaitės taps neįtikėtinomis mamomis, žmonomis ir išeis į gyvenimą su atitinkamu bagažu. Daugiau pozityvumo iš šios nuostabios moters lūpų – videoreportaže.

– Mano vardas Ilona. Pagrindinis mano dėmesys, širdis yra su mano globotinėm. Na, dar truputėlį dirbu ir žemės ūkio skyriaus specialiste, bet šiuo metu visa save stengiuosi atiduoti devyniom mergaitėm, kuriuos šiuo metu auga mano namuose.

– Tai buvo tikrai labai seniai, prieš 15 metų, netgi pati retkarčiais grįžtu į tuos metus, kaip čia viskas atsitiko, kodėl aš tą dalyką padariau ir tikrai, žinokite, neatsimenu, kodėl aš tai padariau, tiesiog, tai, turbūt, šaukė vidus, šaukė širdis, tą reikėjo padaryti, – teigia pašnekovė.

– Pradžioje buvo globojami du vaikučiai, toliau atsirado dar du, na, ir galu gale, įsikūrė šeimyna. Daug visokių yra pamąstymų, daug visokių yra apmąstymų, bet aš nei vienos dienos nesigailiu, ką dabar darau. Tai yra šeima. Mes tariamės, mes kalbamės. Šiandien viena mergaitė daro tą, kita daro tą. Keisčiausia, žinokite, mes neturime grafiko, kas bulves skuta, nes tai nėra pats smagiausias darbas, tiesiog, pasidaliname darbu.

– Mergaitės augdamos šeimynoje jos turi išmokti, jos turi gauti atitinkamą pasiruošimą būti geromis žmonomis, mamomis ir išeiti į gyvenimą su atitinkamų bagažu, – sako Ilona.

– Kai matai, kad mergaitė ar vaikas yra laimingas, kai matai, kad manęs reikia tam vaikui, aš jam kažkuo galiu padėti, kažką patarti, paguosti, galu gale, priglausti. Pati nepajuntu, kaip viskas įvyksta.

– Mano pozityvumo moto yra toks – niekada nedaryk to kitam, ko nenorėtum, kad tau kas nors taip darytų.

pozityvu.lt

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here