Apie

laimingas.lt – tai portalas apie pozityvų, dorybingą, harmoningą materialų ir dvasinį gyvenimą, vertybių ugdymą.

Dauguma čia skelbiamų žinių yra patikrintos laiko – jos paimtos iš įvairių pasaulio šventraščių, mokytojų ir išminčių, kultūrų, kurios egzistuoja šimtus ar net tūkstančius metų. Todėl šios žinios turi tam tikrą svorį ir išliekamąją vertę. Taip pat dalis žinių yra pozityvi žmonių patirtis.

Pagrindinis tikslas – pritaikyti šias žinias praktiškai mūsų laikams ir padėti išspręsti žmogaus problemas, kelti gyvenimo kokybę.

laimingas.lt tikslai:

  • Formuoti vertybes, gebėjimus, kurie užtikrintų žmogaus charakterio ugdymą, gyvenimo stabilumą, pasitenkinimą materialiu ir dvasiniu gyvenimu
  • Skatinti sveiką gyvenimo būdą, darnius santykius su kitais žmonėmis ir gamta
  • Spręsti aktualias visuomenės problemas kaip alkoholizmas, skyrybos, abortai, savižudybės, skurdas, tuštybė pasitelkiant laiko patikrintas žinias ir pozityvią žmonių patirtį
  • Padėti žmogui atskleisti savo geriausias puses ir realizuotis
  • Skleisti pozityvią, motyvuojančią informaciją, kuri padeda kelti gyvenimo kokybę

Ypatingai dėkojame daktarui, profesoriui ir įžymiam lektoriui O.G.Torsunovui, kuris savo išmintimi dalinasi su šimtais tūkstančių žmonių ir padeda jiems gyvenime. Norintiems daugiau susipažinti su šio žmogaus veikla siūlome apsilankyti torsunov.ru.

Kontaktai

Su mumis galite susisiekti:

El. paštas: info@laimingas.lt

Norite prisijungti?

Ar norėtum veiklos, kurioje galėtum padėti žmonėms ir dar šiek tiek užsidirbti?

Jeigu moki rašyti, versti iš rusų ar anglų kalbos, filmuoti ir imti interviu, ar tiesiog gerai išmanai lietuvių kalbą, jeigu Tau artimos šio portalo temos ir norėtum prisijungti prie komandos, kviečiame parašyti mums žinutę el. paštu.

Kviečiame draugauti

Naujausi

7 dienų populiariausi