9 priežastys, kodėl geri žmonės jaučiasi nelaimingi

0
2043
geri zmones

Padedate kitiems, esate nuolat pasiruošęs padėti savo draugui ir artimiems žmonėms, tačiau vis tiek jaučiatės nelaimingas? Gerumas ir pagalba yra geri dalykai, tačiau tai dar negarantuoja laimės širdyje.

1. Jie taip pat turi norų

geri zmonesJei žmogus yra geras, tai dar nereiškia kad jis atsisakė savo norų. Kaip ir visi, jis taip pat turi daugiasluoksnį temperamentą. Yra tam tikri dalykai, kurie gali pradžiuginti jo sielą. Šie dalykai priklauso nuo mūsų norų. Šypsenos ir palaiminimai už gerus darbus sukelia mums laimės akimirkas, tačiau viduje vis tiek lieka jausmas, kad kažko trūksta.

2. Atiduoda per daug

Geri žmonės tiki davimu, todėl jie gali likti be nieko. Kartais jie duoda tiek, kad patys nieko nebeturi. Tai nuveda į bėdą – jie pamiršta, kad taip pat turi poreikių. Padėdami visiems iš eilės ir darydami gerus darbus dėl kitų, jie save pastato į keblią padėtį. Nors jie ir nesitiki nieko iš kitų už savo gerumą, tačiau praranda kontrolę ir nebežino kada sustoti. Tai duoda pasitenkinimo jausmą kuriam laikui, tačiau ilguoju laikotarpiu žmogus vis tiek kažko tikisi gauti mainais.

3. Gero elgesio lūkesčiai

Geri žmonės laukia iš aplinkinių, kad juos priims su tokiu pačiu gerumu. Tačiau palaipsniui negaunant atsako tai nuveda prie gailesčio ir nusivylimo. Pasaulis gali parodyti savo aštrias puses ir nebūti toks draugiškas, kokiu jį mato geri žmonės. Tai dažnai juos nuliūdina ir pastato į beviltišką padėtį.

4. Linkę pasiaukoti

geru zmoniu pasiaukojimasŽmonės, besirūpinantys kitais, dažnai kenčia dėl miego trūkumo, nesirūpina savo komfortu ir sveikata, o taip pat meta savo svarbius darbus tam, kad padėti kitiems ir padaryti juos laimingais. Niekas negali jų sustabdyti nuo tokio elgesio, tačiau realybėje dėl to jie patys save pamiršta ir nukenčia.

5. Pasitenkinimo savimi stoka

pasitenkinimas savimiGeri žmonės retai būna patenkinti tuo, ką daro. Jie ima depresuoti, kai neturi galimybių padėti visiems pagal savo norus. Dirbdami daugiau ir daugiau, stengiasi padėti visiems aplinkiniams kiekvieną akimirką. Tokio tipo žmonės nuolat svajoja duoti vis daugiau ir daugiau.

6. Daug mąsto

Daug galvodami kaip padėti kitiems, dažnai patys viduje sielvartauja. Jei niekuo nepadeda kitiems arba neturi jokio darbo – pradeda galvoti per daug. Mąstydami apie pasaulio socialines ar politines problemas, kitų žmonių kančias, patys save liūdina. Dažnai jie viską ima giliai į širdį ir padaro išvadą, kad jie yra nepakankamai geri.

7. Dirba per daug

geri zmonesIdealistai ir perfekcionistai – tinkamiausi žodžiai šiems žmonėms apibūdinti. Jie sudeda visas savo pastangas ir laiką į vieną užduotį, tačiau dažnai nesupranta, kad ji galbūt nėra to verta.

8. Pergyvena ar nieko neįžeidė

geri zmonesNorėdami būti visiems geri, nuolat abejoja savo veiksmais. Pergalvoja visus pokalbius su kitais žmonėmis, jaudindamiesi, ar tik ko nors neįžeidė.

9. Geri žmonės yra išmintingi

geri zmonesTačiau išmintis dažnai neleidžia jiems patiems būti laimingiems. Protas nuolat analizuoja situacijas, nes nori išvengti sunkių pasekmių. Jie ignoruoja savo pasiekimus ir laimėjimus. Geraširdžiai žmonės yra išmintingi, tačiau nepaisant šių teigiamų savybių jiems sunku išvengti liūdesio.

Tačiau, visa tai neturi reikšmės!

Gerumas visada apdovanojamas su kaupu ir yra toli nuo sąžinės graužaties ir pralaimėjimo. Kiekvieną kartą, kai žmogus gauna džiaugsmo ir pagalbos iš gero žmogaus, pasaulis pajuda žingsniu teisinga kryptimi.

Jeigu atpažinote save ir jaučiatės, kad jums nepasisekė, tiesiog atminkite, kad kiekvienas veiksmas turi atoveiksmį. Jūsų geri darbai, lyg bangos nusirita per visą pasaulį. Jūs einate teisinga kryptimi. Net nežinodamas, galite būti tas žmogus, kuris sukuria didelius pozityvius pokyčius ir atneša į visų gyvenimus gėrio ir šviesos.

Jei pažįstame gerų žmonių, nepamirškite jiems padėkoti, paskatinti, įvertinti tai, ką jie daro, atsilyginti tuo pačiu. Nuo to pasaulis taps gražesnis ir visi tapsime laimingesni.

Parengta pagal tapoos.com

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here