Ką reikia laikyti paslaptyje? Išminčių patarimai

1
26832
ismincius_ka laikyti paslaptyje

Egzistuoja 7 dalykai, sako išminčiai, apie kuriuos neverta niekam pasakoti. Todėl geriausia visada juos laikyti paslaptyje.

  1. Pirmas dalykas, ką reikia laikyti paslaptyje, sako išminčiai – savo ateities planus. Tylėkite tol, kol jūsų planas nebus įgyvendintas. Visos mūsų idėjos, ne tik, kad ne idealios – jos turi daug silpnų vietų, per kurias labai lengva kirsti ir viską sunaikinti.
  2. Išminčiai rekomenduoja su niekuo nesidalinti ir nepasakoti apie savo labdarą. Geri darbai – labai retas dalykas šiame pasaulyje ir būtent todėl juos reikia saugoti kaip savo akį. Negirkite savęs už gerus darbus. Puikybė tuoj pat ateis pas jus ir atims visus tos labdaros vaisius.
  3. Išminčiai nerekomenduoja pasakoti apie savo asketiškumą. Nepasakokite į kairę ir į dešinę apie jūsų apribojimus mityboje, miege, seksualiniame gyvenime ir t.t. Fizinė askezė duoda naudos tik tada, jeigu ji yra atliekama kartu su emocine.
  4. Verta patylėti apie savo drąsą ir didvyriškumą. Kažkas gauna išorinius išbandymus, o kažkas vidinius. Išoriniai išbandymai gerai matomi, todėl už juos žmonės gauna apdovanojimus. Na, o vidinių išbandymų niekas nemato, todėl ir apdovanojimų už juos neverta tikėtis.
  5. Išminčiai pataria, kad neverta išsiplėsti apie savo dvasines žinias. Dvasinės žinios turi skirtingus lygius, ir atsiskleidžia tik pasiekus tam tikrą samonės švarumo lygį. Pagrindinė pradedančio tiesos ieškotojo klaida – noras pasidalinti pernelyg aukšto lygio dvasinėmis žiniomis, kurios, vietoj to, kad atnešti žmogui naudą, tik dar labiau jį supainioja ar net išgasdina.
  6. Ypatingai neverta dalintis su kitais apie savo konfliktus šeimoje ir apskritai apie savo šeimyninį gyvenimą. Atminkite – kuo mažiau jūs kalbate apie problemas savo šeimoje, tuo ji bus tvirtesnė ir stabilesnė. Konfliktas – tai atsikratymas negatyvios energijos, kuri susikaupė bendravimo metu.
  7. Neverta kalbėti apie negražius žodžius, kuriuos iš kažko išgirdote. Galima lauke išsipurvinti batus, o galima išsipurvinti savo sąmonę. Todėl žmogus, kuris grįžo namo ir pasakoja viską, ką jis išgirdo kvailo pakeliui, niekuo nesiskiria nuo žmogaus, kuris grįžo namo ir nenusiėmė batų.

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

1 KOMENTARAS

  1. Puiku,kad fcb. yra tokiu paraeimu is rytu saliu labai teisingai.Gera isiminti,lengva skaityti ,ir tuo paciu imanoma prisiminti.Labai didelis dekuj tam kas sukure .Buvo gera dar karta isgirsti patarimus apie savo padarytas ir daromas nuosekliai klaidas.As bandysiu susikaupti ir pasikeisti.Esu garsiakalbe ir plepi pagal savo mama.Aciu mielieji linkiu ir jums to ka as zadu pasilikti is parasytu patarimu.

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here