Wi-Fi – tylusis žudikas, kuris mus žudo iš lėto

1
87146
Wi-Fi

Tai turi žinoti kiekvienas! Saugokite save ir artimuosius.

Belaidis tinklas ,,Wi-Fi“, kurį mes naudojame norėdami prisijungti prie interneto be laidų, šiandien yra naudojamas faktiškai visur. Bet ar Wifi kenkia sveikatai?

Deja, nedaugelis žino, kad ,,Wi–Fi“ serviso darbuotojai, kurie aptarnauja įrenginius, turi konkrečias instrukcijas, kad minimalizuoti žalą savo sveikatai.

Wi-Fi tylusis žudikas, kuris mus žudo iš lėto

Mūsų belaidžiai įrenginiai – mobilieji telefonai ir planšetiniai kompiuteriai, naudoja maršrutizatorių prisijungdami prie interneto.

Maršrutizatorius skleidžia WLAN signalus – elektromagnetines bangas, kurios gali sukelti didelį pavojų mūsų sveikatai. Mes dažnai ignoruojame šį faktą, nes praktiškai nieko apie tai nežinome.

Vis dėlto, laikui bėgant šie signalai pradeda kenkti mūsų organizmui. Tyrimai, kuriuos atliko Didžiosios Britanijos sveikatos apsaugos agentūra, parodė, kad ,,Wi– Fi“ maršrutizatorius trukdo žmonių ir augalų augimui.

Wi-Fi poveikis:

 • Nuolatinis nuovargis
 • Ausų skausmai
 • Koncentracijos stoka
 • Dažnas, stiprus galvos skausmas
 • Miego problemos

Negalime gyventi be technologijų – tai faktas. Mums reikėtų daugiau žinių, kaip apsaugoti save nuo kenksmingo poveikio.

Štai keletas patarimų, kaip saugiai naudoti ,,Wi-Fi“ ryšį, arba bent jau sumažinti jo galimą žalą.

Kaip apsaugoti vaikus nuo elektromagnetinių bangų:

 • Išjunkime Wi-Fi prieš miegą
 • Išjunkime Wi-Fi, kai jo nesinaudojame
 • Naudokimės internetu per laidą
 • Nenaudokime Wi-Fi maršrutizatorių virtuvėje ir miegamajame
 • Mobilų telefoną laikykime kuo toliau nuo savęs, minimalus saugus atstumas – 3 metrai

Saugokime savo ir aplinkinių žmonių sveikatą. Visi žinome, kad sveikata – brangiausias žmogaus turtas.

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

1 KOMENTARAS

 1. POZICIJA
  Prof. Jonas Grigas. Venkime Wi-fi !
  2019-09-23 Kultūra,Švietimas, Patirtis

  Interneto Wi-Fi (belaidžio ryšio) technologija leidžia prisijungti prie interneto nejungiant prie kompiuterio jokio laido. Tai patogu. Galite nevaržomi naršyti internete būdami namuose, mokykloje, bibliotekoje, kavinėje ar biure. Laisvė judėti ir laisvė naršyti.
  Wi-Fi yra labai panašus į mobiliųjų telefonų ryšį. Radijo signalai iš kompiuterio arba „Bluetooth” siunčiami į maršrutizatorių. Pastarasis siunčia signalus į internetą per laidinį modemą. Geras ryšys užtikrintas apie 30 metrų atstumu.
  Wi-Fi skleidžia mikrobanginę spinduliuotę, kaip ir mobilaus ryšio telefonai, jų antenos ir kiti bevielio ryšio prietaisai. Wi-Fi skleidžia nuo 2,4 iki 5 GHz dažnių elektromagnetinę spinduliuotę.
  Wi-Fi technologijos išpopuliarėjo tiek namuose, tiek biuruose, kavinėse ir mokyklose. Net ligoninėse. Tačiau Wi-Fi yra žalingas.
  Žalą lemia informaciją pernešančios bangos arba ICRW, lyg svetimas įsibrovėlis į mūsų kūną. Kai jos veikia kūno ląsteles, ląstelių membrana tampa nelanksti, nes ląstelės „persijungia” į apsaugos režimą ir užsiveria aktyvūs pernešimo kanalai, – rašo biologas Lynn Quiring.
  Šis ląstelės membranos sukietėjimas lemia ląstelės pralaidumo praradimą, taigi į ląstelės vidų nebegali patekti reikalingos maistingosios medžiagos, ląstelės nebegauna reikalingo maitinimo. Ląstelės viduje dėl natūraliai vykstančios medžiagų apykaitos susidarę toksinai ir laisvieji radikalai nebegali ištrūkti į išorę. Šie toksiški produktai pažeidžia ląstelių mitochondrijas, kuriose suformuojama kūnui skirta energija. Kai sutrikdomas šis energijos formavimo procesas, ląstelės praranda gebėjimą funkcionuoti.
  Jos praranda ir gebėjimą „bendrauti” viena su kita ir kūnas negali tinkamai reaguoti į stresą. Pažeidžiama ir pačios ląstelės DNR. DNR fragmentai atsiskiria ir suformuoja kažką panašaus į mikro-branduolius.
  Šie yra vėžio formavimosi pagrindas. Kai ląstelės be tinkamo maitinimo nusilpsta, jos nustoja funkcionuoti ir žūsta. Kai žūsta didelis kiekis ląstelių, pažeidžiami organai, sutrinka jų funkcijos. Prasideda pažeidimų seka, kuri lemia daugelį ligų, įskaitant smegenų ir kitų organų vėžinius auglius. Panašią grėsmę atneš ir 5G ryšys.

  Apie tai ČIA
  Lengviau pažeidžiami yra vaikai, kadangi vaiko kaukolė yra minkštesnė nei suaugusio žmogaus, lengviau ir giliau spinduliuotė įsiskverbia į galvą, joje yra daugiau nei suaugusio galvoje vandens, kuris labiausiai sugeria mikrobanginę spinduliuotę.
  Tyrimai parodė, kad pakanka vos dvi minutes trunkančio pokalbio mobilaus ryšio telefonu ir kraujo-smegenų barjeras nebeužtikrina savo funkcijos. Tas pats galioja imuninei sistemai ir bet kuriai kitai gyvybiniai kūno sistemai.
  Egzistuoja daugybė tyrimų, kuriuose padidėjusi smegenų vėžio ir akustinės neuromos (klausos nervo auglio) rizika siejama su mobilaus ryšio telefonų, mobilaus ryšio bokštelių ir Wi-Fi skleidžiama mikrobangine spinduliuote. Apie tai rašiau: http://www.esmogas.lt
  Mikrobanginė spinduliuotė paveikia imuninę sistemą, ji sukelia ir autizmą dėl ląstelėse susikaupusių sunkiųjų toksiškų metalų ir kūno nesugebėjimo jų pašalinti.
  Apie mobiliųjų telefonų ir Wi-Fi žalą:
  http://emfsafetynetwork.org/advo…/emf-and-rf-world-concerns/
  Mūsų mokyklose ir bibliotekose Wi-Fi veikia, o Europos valstybės uždraudė mokyklose ir bibliotekose Wi-Fi tinklus, nurodė šalinti mobiliųjų ryšių bokštus iš mokyklų aplinkos.

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here