Peršalimas vasarą: Kodėl susergame atostogaudami prie jūros šiltuose kraštuose?

0
452
Peršalimas vasarą

Peršalimas vasarą užklumpa netikėtai, nors lauke šilta, geras oras. Kodėl susergame vasarą ar atostogaudami prie jūros šiltuose kraštuose?

Nuo ko priklauso peršalimas vasarą? Yra keletas dalykų, kuriuos reikėtų žinoti tam, kad būtume sveiki ir galėtume gerai pailsėti per atostogas, bei išvengti vasarinio peršalimo.

Pirmiausia ką reiktų žinoti, kad būnant prie jūros, kur yra labai daug vandens energijos, stipriai pakyla apetitas. Stiprus apetitas gerai ryte ir dieną, tačiau daug valgant vakare neabejotinai kenkiame savo sveikatai.

Per atostogas, ypač jei poilsiaujame užsienyje, atsipalaiduojame ir didžiausios vaišės dažnai būna vakaro metu.

Vietovėse, kur yra daug vandens – jūrinis klimatas, apetitas labai didelis, bet organizmo virškinimo ugnis yra silpna dėl nuolat mus supančios vandens energijos.

Vietovėse, kur yra daug vandens – jūrinis klimatas, apetitas labai didelis, bet organizmo virškinimo ugnis yra silpna dėl nuolat mus supančios vandens energijos.

Gaunasi, kad labai norisi valgyti, bet maistas sunkiai virškinasi. Dėl to jis užsistovi per naktį ir virsta toksinais. Po kelių dienų pasireiškia tokie simptomai – ryte peršti gerklę, kosulys, gleivės burnoje ir akyse. Taip pat gali atsirasti vidurių užkietėjimas.

Paprastai vietovėse, kur yra daug žmonių, visada yra virusinė infekcija. Ji perduodama per kvėpavimą, lašeliniu būdu.

Virusui palankiausia terpė būtent ir yra gleivės, kurios susikaupia kai mūsų kūnas apsiteršia.

Todėl jei persivalgome nakčiai, paprastai užtenka kelių dienų, ir žmogus jau guli su temperatūra, nors lauke šilta, šviečia saulė ir jis to visai nesitikėjo.

Pakilusi temperatūra tam ir skirta, kad pašalinti gleives – teršalus iš kūno, kad virusams nebūtų kur gyventi.

Todėl svarbiausia poilsiaujant, nepersivalgyti nakčiai, o jei ir valgote, tai valgyti nedaug lengvo maisto, geriausia daržovių. Taip pat sveika pajudėti, užsiimti mėgstamu sportu.

Ką daryti jei jau susirgome? Pirmiausia tai negerti vaistų nuo temperatūros, tai padės organizmui greičiau „sudeginti“ virusus. Gerti daug vandens ir vaistažolių arbatų – 3-4 l tam kad kūnas apsivalytų nuo toksinų ir atsistatytų.

Gero poilsio ir vasaros įspūdžių!

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here