4 žmogaus vystymosi stadijos

0
622
zmogaus vystymosi stadijos 1

Yra keturios žmogaus vystymosi stadijos žmogaus veikloje.

Pirmoji stadija

Pirmoji – ja užsiima neišlavinę savo asmenybės žmonės. Tai vadinasi hobi. Žmogus nori kažką daryti, kas jam patinka, bet naudos niekam iš to nėra.

Ir be to jis iš to nori uždirbti pinigus. Tačiau tai neįmanoma. Tokie žmonės išradingi, tačiau tai ką jie daro niekam nereikalinga. Jie gyvena savo fantazijoje.

Antroji stadija

Antroji stadija vadinasi – sugebėjimai. Kai žmogus supranta savo sugebėjimus, jis tiesiog kažką daro dėl kitų žmonių, tačiau jam tai nepatinka. Ir jis iš to uždirba pinigus. Jam tai labai nepatinka, bet jis uždirba iš to, nes kitaip negali.

Trečioji stadija

Kai žmogus labiau išsilavina, jis randa tokią veiklą, kurioje jis jausis laimingas ir dar galės padėti žmonėms. Tačiau tam, kad pereiti į šitą stadiją jam reikia atsisakyti idėjos uždirbinėti pinigus. Jam reikia tiesiog gyventi, suteikti naudą žmonėms, padėti kitiems ir gyventi iš to ką Dievas duoda iš tos veiklos. Toks egzaminas. Jį reikia išlaikyti.

Toks egzaminas. Jį reikia išlaikyti.

Ketvirtoji stadija

Ir ketvirtoji stadija, tai apskritai sunkiai pasiekiama daugumai žmonių šiame pasaulyje. Tai kada žmogus visai nustoja gyventi dėl savęs. Ir jis tampa mokytoju visiems. Jis atiduoda savo gyvenimą, pašvenčia jį žmonėms. Tai yra reta galimybė. Jei žmogus dirbtinai tai padaro, iš jo tiesiog visi juoksis.

Parengta pagal Dr. O.G. Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here