Giminaičiai ir artimi žmonės – kaip jie įtakoja mūsų gyvenimą?

0
373
Giminaiciai

Giminaičiai, pažįstami ir artimieji žmonės stipriai įtakoja mūsų likimą.

Žmogus turi suprasti, kad giminaičių nereikia stengtis pakeisti. Giminaičiams reikia stengtis tarnauti.

Žmogus turi suprasti, kad giminaičių nereikia stengtis pakeisti. Giminaičiams reikia stengtis tarnauti.

Reikia suprasti, kad giminaičiai yra mūsų gyvenime tam, kad jie mus baustų, jie nėra skirti tam, kad teiktų malonumą. Giminaičiai gali suteikti laimės, jeigu mes išlaikysime egzaminus prieš juos.

Giminaitis, tai yra pati galingiausia asmenybė santykyje su manimi. Jis gali mane nubausti ir aš nieko negaliu padaryti.

Netgi jeigu vyras kiekvieną dieną kankina žmoną ir galvoja, kad jį yra bejėgė – jis klysta. Ateis laikas ir žmona jį taip nubaus, kad jam mažai nepasirodys.

Kiekviename giminaityje slypi tokia jėga, kurios žmogus negali nugalėti. Todėl jeigu žmogus stengiasi pasinaudoti giminaičiais, kad išpildytų savo troškimus, be abejonės, dėl to jis labai stipriai nukentės.

Giminaičiai – tai pati stipriausia baudžiamoji jėga mūsų gyvenime, todėl mes turime išmokti jiems tarnauti ir bandyti jų neliesti. Jeigu mes, santykiuose su giminaičiais elgsimės teisingai, tai jie mums parodys savo malonę, padarys mus laimingais.

Ar galiu pasirinkti savo artimus žmones?

Nereikia manyti, kad mes giminaičius pasirenkame.

Vakar kalbėjausi su viena mergina, kuri buvo nuoširdžiai įsitikinusi, kad jos vyras jai netinka, o ji gali sau surasti geresnį žmogų. Ji išsiskyrė su vyru ir galvoja, kad jis jai netinka ir ji galinti surasti sau geresnį.

Tačiau žmogus išvis negali sau surasti giminaičio. Giminaitis yra duodamas arba neduodamas, aukštesniosios jėgos. Visada, kai turime giminaitį, tai jis yra mums duotas. Jeigu mums nepatinka šitas, tai mes būsime nubausti su kitu. Nereikia galvoti, kad aš galiu sau surasti, gali surasti – pabandyk – surask. Tai yra neįmanoma.

Šiame pasaulyje yra dalykų, kurių mes negalime valdyti.

Mes negalime valdyti, kur man dirbti ir kiek pinigų užsidirbti, tai yra duota aukštesniųjų jėgų. Šiandien tu čia dirbi, o rytoj jau nebe. Gali tai valdyti? – Ne.

Žmogus negali valdyti kiek jis gaus pinigų gyvenime. Jis gali stengtis tiek turėti, bet gaus tiek kiek jam priklauso. Jeigu žmogus stengsis paimti per daug – likimas turi savų būdų, kaip tuos pinigus atsiimti. Pinigai tiesiog išbyrės pro pirštus kaip smėlis ir nieko nebeliks.

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here