Pyragas „Tinginys”

0
15

Tinginys tai vienas greičiausiai pagaminamų pyragų ir jam reikalingi vos keli ingridientai. Tačiau namuose pagaminti pyragai visada būna patys skaniausi.

Pyragui „Tinginiui” pasigaminti reikės:

  • Sviesto 1 pak.
  • Saldinto kondensuoto pieno 1 skardinė
  • Gaidelio ar selgos tipo sausainių 4 pak.
  • Džiovintų vaisių arba vaisinių juostelių
  • Kerobo arba kakavos (nebūtina)
  • Maistinės plėvelės arba maišelio

„Tinginio” gaminimo eiga:

Sviestą išlydome ir sumaišome su kondensuotu pienu ir šiek tiek pašildome, neleidžiame pradėti virti ar burbuliuoti. Jeigu norite, kad pyragas būtų rudas, įdėkite kerobo arba kakavos miltelių.

Visus sausainius susmulkiname dideliame dubenyje ir sumaišome su smulkintais džiovintais vaisiais, galima naudoti ir riešutus. Aš naudojau abrikosus ir veri beri vaisines juosteles (2 pak.). Džiovinti vaisiai nėra būtini, bet su jais skaniau ir įdomiau.

Supilame sviesto ir kondensuoto pieno masę į sausainius ir viską gerai išmaišome. Tada paimame kokią nors formą ar tiesiog maišelį ir viską supilame. Gerai suspaudžiame, kad nebūtų oro tarpų, suformuojame norimą formą ir dedame nakčiai į šaldytuvą, kad sustingtų.

Aš naudoju nedidelę pailgą duonos kepimo formą, į ją pakloju maistinę plėvelę, viską sudedu ir užkloju maistine plėvele. Tada gerai suspaudžiu ir dedu į šaldytuvą.

Skanaus!
Jeigu patiko, pasidalink su draugais!

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here