Sėkmingas verslininkas – ryto įpročiai

0
410
verslininkas

Jei norite būti sėkmingas verslininkas, Jums reikia įprasti savo rytą pradėti kaip verslininkui. Žvilgtelkite į šių klestinčių verslininkų ryto įpročius.

Kiekvienas sėkmingas verslininkas žino – verslininko diena yra atspindys to, ką veikiate ryte. Tai, kaip pradedate savo dieną, nulems tai, kokia ta diena bus. Vienas geriausių dalykų, kuriuos galite padaryti – išugdyti gerus verslininko ryto įpročius savyje.

Greičiausiai Jūs jau norite tai padaryti. Todėl šiame straipsnyje aprašysime, kaip žymūs verslininkai pradeda savo rytą ir kas jiems suteikia energijos.

Neplanuokite savo ryto ekspromtu

Atminkite, jog nevalia pradėti savo ryto tiesiog bet kaip. Pamąstykite apie tai šitaip – Jūsų diena turi būti varomoji jėga, stimulas. Įsivaizduokite, jog kiekviena nauja diena – tai kalnas. Jūs pabundate ryte ir matote, jog kalnas labai aukštas. Kuo jis aukštesnis, tuo labiau jūs norite pasiekti viršūnę ir pamatyti, koks vaizdas nuo jos atsiveria.

Pabundate ir BAM, prasideda Jūsų diena. Jei gerai pradėsite, jūsų diena bus puiki. Jei tokio gero starto neturėjote, tuomet jūsų kalnas labai mažas ir neturite galimybių pamatyti gražaus nuo kalno atsiveriančio vaizdo. Todėl tam, kad galėtumėte kiekvieną dieną pradėti puikiai ir kasdien pasiekti maksimumą, svarbu įsisukti į tam tikrą ryto rutiną

Kiekvienas verslininkas laikosi skirtingų ryto įpročių

Ne kiekvieno verslininko rytas prasideda taip pat. Kai kurie verslininkai vieniši, kai kurie susituokę. Kai kurie turi vaikų, kiti neturi. Todėl Jums reikia suprasti, kas tinka būtent Jums. Jeigu norite būti sėkmingu verslininku ir nesusisteminsite savo ryto rutinos, esate gilioje duobėje. Be tam tikrų, Jums tinkančių ryto įpročių nesugebėsite konkuruoti su kitais verslo pasaulyje besisukančiais žmonėmis.

Turėdami tai omenyje, žvilgtelkime į kelių garsių verslininkų ryto įpročius:

Gary Vee – multi milijoninio verslo įkūrėjas
 • Keliasi 6 valandą ryto;
 • Vonioje perskaito žinias;
 • Prieš išeinant iš namų, 5 minutėms apkabina savo vaikus;
 • Vairuojant paskambina šeimos nariui.
Tony Robbins – perkamiausių knygų „Neribota galia“ ir „Pažadink savyje milžiną“ autorius, seminarų autorius, efektyvumo treneris
 • Dėl gausaus keliavimo, neturi specifinio kėlimosi laiko;
 • Kai atsibunda, šoka į šaltą vandenį lygiai minutei;
 • Atlieka kvėpavimo pratimus;
 • Pagalvoja, už ką ir kam jis dėkingas;
 • Meldžiasi.
Mark Zuckerberg – Facebook įkūrėjas
 • Jei prieš tai nedirbo visą naktį, keliasi 8 ryto;
 • Dėvi tuos pačius marškinėlius kasdien tam, kad nereiktų ilgai galvoti, ką apsirengti.
Jack Dorsey – dviejų multi milijardinių įmonių sąvininkas, Twitter įkūrėjas
 • Keliasi 5:30 ryto tam, kad pamedituotų;
 • Nubėga 6 mylias.
Richard Branson – vienas iš žymiausių šio meto britų verslininkų, milijardierius, Virgin group įkūrėjas, salos savininkas
 • Nėra nustatęs tikslaus pabudimo laiko, tačiau nakčiai palieka atidarytas užuolaidas. Kai saulė pakyla, šviesa jį pažadina maždaug 5:45 – 6 valandą ryto;
 • Plaukioja aplink savo salą; jeigu vėjuota – užsiima jėgos aitvarų sportu;
 • Žaidžia tenisą;
 • Valgo sveikus pusryčius.
Simon Cowell – žymus britų verslininkas, prodiuseris
 • Nežinome, kokiu laiku jis keliasi;
 • Du kartus spaudžia „snausti“ mygtuką;
 • Valgo pusryčius, kurie sudaryti iš: Karšto vandens su citrina, Papajos sulčių su žaliąja citrina, Avižinės košės, Arbatos, Trijų vaisių koktelių;
Tory Burch – Amerikos dizainerė, įmonės savininkė
 • Keliasi 5:45 ryto;
 • Iškart patikrina savo elektroninį paštą;
 • Pažadina savo 3 berniukus;
 • 45 minutes sportuoja.
Patrick Bet David – sėkmingas verslininkas apie savo rytą

Prieš pradėdamas noriu pabrėžti, jog esu susituokęs ir turiu 3 jaunesnius nei 5-erių metų vaikus. Vadovauju kompanijai su daug darbuotojų ir tūkstančiais agentų, išsibarsčiusių per visą šalį, parduodančių draudimą ir investicijų produktus.

Taip pat Jums reikia žinoti kai ką apie mano tėvą. Jis labai tiesmukas. Jei Jūs – vyras ir priaugote svorio, mano tėvas Jums tai pasakys (moterims jis malonesnis). Prieš keletą mėnesių jis mane pasigavo ir tarė „Ei, pone Kultūriste. Kas atsitiko tavo six pack’ui (pilvo presui)? Dabar teturi tik vieną.“

Ir man tai patinka. Jau geriau išgirsiu karčią tiesą, nei klausysiu to, kas tiesiog verčia mane jaustis gerai. Tuomet pasisvėriau ir pamačiau, kad mano svoris – 256 svarai (116 kilogramų). Dar niekada tiek nesvėriau. Netrukus gimė mano dukra. Ir kai šeimoje gimsta kūdikis, turite tik 2 valandas miego prieš pabudimą.

Pradėjau tai jausti. Mano energija krito. Žinojau tai, nes jei dieną pradėdavau anksti, negalėjau išsėdėti iki 10 ar 11 vakaro. Tuo tarpu mano verslas manęs reikalauja dirbti ilgai, todėl man reikia turėti daug energijos.

 • Keliuosi tarp 4:30-5:15 ryto. (Laikas priklauso nuo to, ar mano treniruotė 5 ar 6 ryte, tačiau bandau įprasti keltis 4:45, nepriklausomai nuo trenitruotės laiko);
 • Tikrinu elektroninį paštą;
 • Kol vairuoju arba einu, klausausi audio knygos;
 • Sportuoju;
 • Krioterapija;
 • Valgau gerus pusryčius (būtinybė norint turėti pakankamai energijos);
 • Mąstymas, strategija, malda;
 • Žaidžiu su vaikais, jeigu jie pabunda anksti. Kitu atveju, tai darau kai grįžtu namo.

Kitoks grafikas savaitgaliais. Taip mano dienos atrodo pirmadieniais-šeštadieniais. Sekmadienis  – žaidimų, linksmybių, šeimos diena. Sekmadieniais veikiu bet ką, kad tik pasilinksminčiau su savo vaikais. Todėl visada labai laukiu sekmadienių. Mes kartu žaidžiame, mums patinka vienas kito kompanija. Aš su žmona taip pat gerai praleidžiame laiką. Mes arba plaukiojame baseine, arba šiaip veikiame ką nors smagaus.

Kiekvienas verslininkas turi paklausti savęs

Kiekvieno žmogaus patirtis skirtinga, todėl Jums reikia paklausti savęs, kiek energijos turite ryte, ir kiek po pietų. Turėkite omenyje, jog Jūsų konkurentai turbūt keliasi anksčiau už Jus ir  dieną išlieka energingi ilgiau nei Jūs. Tai pagrindinė priežastis, kodėl jie auga greičiau ir turi geresnį verslą nei Jūs. Nesvarbu, kokios rūšies tas verslas.

Tai kainuos, tačiau – verta

Vienas dalykas, kurį rekomenduojame padaryti kartą į savaitę, o jei negalite – bent kartą į dvi savaites, tai nueiti į masažą. Taip, tai kainuoja, tačiau verta. Rūpintis savo kūnu labai svarbu.

Leiskite paaiškinti. Mes nesame kūnas. Mes esame siela, protas, tiesa? Mes gyvename  šiame kūne. Reikia juo rūpintis. Panašu į automobilį. Mes jį perkame ir vairuojame, bet nesame automobilis.

Vairuotojas nustato, kiek laiko mašina gali gyventi. Todėl, jei rūpinsitės savo kūnu, jis jums tarnaus ilgai (neskaitant tokių dalykų, kurių negalite kontroliuoti, pavyzdžiui, liga). Susikoncentruokite ties tokiais dalykais, kuriuos galite valdyti, t. y. energija, svoris, ką valgote ir panašiai. Saugokite savo kūną.

Tai svarbu, nes kuo ilgiau laikysis Jūsų energija, tuo didesnė tikimybė, jog pergyvensite savo konkurentus. Saugokite savo sveikatą ir energiją tam, kad žaistumėte aukščiausiame lygyje, nes buvimas verslininku – ne trejų metų žaidimukas; tai 10,15,20,30,40 metų žaidimas.

Žaidimo esmė – nuolatinė energija, kuri reikalinga naujoms idėjoms generuoti, jungtis ir žinoti, jog Jūs turite ugnį, Jūs vadovaujate, Jūs atliekate viską gerai ir priimate teisingus sprendimus, netobulai, bet 51% atvejų teisingai. Galia, tikslas, kurį turite, įtaka, kurią galite padaryti pasauliui, yra didžiulė, tačiau tam Jums reikia daug energijos.

Vienas iš dažniausiai pasitaikančių ryto aspektų

Yra pakankamai tyrimų apie tai, ką žmonės veikia ryte. Tačiau vienas dažniausiai pasitaikančių dalykų, kuriuos daro kiekvienas – kūno judėjimas ir tinkama mityba. Taip pat jie keliasi anksti – patekant saulei, meldžiasi arba medituoja. Šie dalykai leidžia žmonėms peraugti savo konkurentus ir būti sėkmingiems versle.

Linkime Jums išsiugdyti gerus ryto įpročius, kurie taptų Jūsų gyvenimo sėkme!

Parengta pagal patrickbetdavid.com

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here