Kaip uždirbti pinigų? Pinigų ir gausos dėsniai

0
413
Kaip užsidirbti pinigų
Davimo džiaugsmas

Kaip užsidirbti pinigų? Aptarsime pagrindinius dėsnius ir vertybes, kurios padės žmogui ne tik praturtėti, bet ir gyventi pilnavertį gyvenimą.

Vyras, turi elgtis kaip tas, kuris priima atsakomybę. Jeigu jis pradeda šeimyninį gyvenimą, tai su visais kitais žmonėmis jis turėtų kurti santykius tokiu būdu – kuo aš galiu tau būti naudingas? Kuo galiu tau padėti?

Ne kuom tu man gali padėti, bet kuom aš tau galiu padėti. Jis turi elgtis tokiu būdu.

Kaip elgiasi vyras, taip elgiasi ir šeima. Jeigu šeima elgiasi tokiu būdu, tai ji tampa laiminga. Jeigu ji elgiasi kitu būdu, stengiasi kuo daugiau pritempti į savo butą, siekia europietiškų remontų ir panašių dalykų, tai laimės šeimoje bus mažai. Kodėl? Nes taip elgiantis yra kuriami egoizmo principai, kurie priveda prie santykių griūties.

Jeigu egoizmas kultivuojamas vyro ir žmonos santykiuose, vaikai taip pat savyje turės šį principą ir jį įveikti bus labai sunku. Tokiu atveju poreikiai šeimoje auga ir gaunamas pinigų kiekis vėl atrodo per mažas.

Kaip užsidirbti pinigų šeimoje?

Todėl šeimoje negali būti daugiau pinigų nei duota iš aukščiau. Kaip tai suprasti? Jeigu šeima gyvena dėl kitų žmonių, tai vidiniai poreikiai sumažėja ir pinigų lieka, o jeigu šeima gyvena dėl savęs, tuomet vidiniai poreikiai auga ir pinigų atrodo vis negana.

Vaikai rėkia – Noriu šautuvo, noriu automato, saldainio, lėlės, konstruktoriaus!

O negavę, krenta parduotuvėje ant žemės ir rėkia ne savo balsu. Šie norai atsiranda akimirksniu, tačiau jų patenkinti neįmanoma.

Žmona prašo skalbimo mašinos, naujausios ir t.t. Dėl šių poreikių pinigų daugiau nebus šeimoje. Pinigų šeimoje žmonės turi tiek kiek skirta likimo. Kai tik pajamos pakyla, tuoj pat padidėja ir išlaidos, daiktų tampa daugiau, o naudos iš jų mažai.

Yra šeimos kurios turi daug daiktų, tačiau iš to mažai naudos. O yra šeimos kurios turi tik tai kas reikalinga, tačiau turi gerus santykius tarpusavyje, su aplinkiniais ir gyvena laimingai. Todėl jeigu norite kad pas jus namuose viskas būtų idealiai, nesitikėkite, kad nuo to pas jus bus geri santykiai su aplinkiniais, geri vaikų auklėjimo principai šeimoje, nesavanaudiškumas ir kitos geros savybės.

Tame ir slypi gyvenimo esmė, kad žmogus turi išmokti gyventi ne dėl savęs, tada jis bus laimingas.

Dorybė garantuoja aprūpintą gyvenimą

Kaip veikia šis mechanizmas? Jeigu žmonės šeimoje nori suteikti laimės kitiems, padaryti kitus laimingais, ir tai padaro savo gyvenimo tikslu, tokiu atveju jie, su kiekvienais metais, kaupia savo aplinkoje gerus santykius su aplinkiniais ir geras pažintis.

Kadangi jie gyvena tokiu stiliumi, kuris vadinasi dorybe, tai reiškia, kad jie bendraus su žmonėmis, kurie gyvena dorybingai. O dorybingai gyvenantys žmonės natūraliai turi daugiau įtakos šiame pasaulyje, nes jie gyvena dorybingai ir juos visi gerbia. Todėl jiems nereikia per daug galvoti kaip užsidirbti pinigų.

Tokiu būdu žmogus patenka į aplinką, kurioje visi vieni kitus gerbia ir turi visuomenėje tam tikrą svorį. Tokiu atveju žmogui nereikia būti labai turtingu, kad turėti galimybes gyventi laimingai. Jis randa sau normalų darbą, kur gauna pakankamą atlyginimą, neatiduodamas paskutinių jėgų.

Jeigu žmogus viską nori gauti sau, tuomet jis gadina išorinius santykius su aplinkiniais. Jam tampa sunku užsidirbti pinigų, nes negali rasti sau geros vietos dirbti. Jis patenka į aplinką, kurioje žmonės turės tokį patį polinkį – siekti materialinės naudos. Jam vengs mokėti didesnį atlyginimą, arba mokės ne laiku, kitaip tariant stengsis išnaudoti darbuotoją maksimaliai už minimalią algą.

Kaip užsidirbti pinigų? Reikalingi teisingi tikslai

Žmogus turi gyventi taip, kad patenkinti visus aplinkinius, padaryti juos laimingais. Netgi kai gaminame maistą, neturėtume valgyti vieni, o maitinti bent jau paukščius, draugus, kaimynus. Žmogus turi su visa šeima stengtis bent jau dėl mažos bendruomenės, savo laiptinės, giminės, o geriausia daryti kažką dėl visos visuomenės. Tokioje šeimoje vaikai auklėsis neegoistiški, jie turės labai geras savybes. Ir visi kiti šeimos nariai bus laimingi, santykiai tokioje šeimoje su laiku tik gerės.

Tokiu atveju, kai šeima teisingai formuojama šiuo principu, pradžioje tokioje šeimoje nėra didelių turtų. Jie stengiasi gyventi dėl kitų ir palaipsniui kelia savo lygį visuomenės akyse. Vėliau kai pasiekia tam tikrą lygį, jie tęsia gyvenimą dėl kitų žmonių, bet tuo pačiu kaip dovaną gauna ir materialią gerovę ir viską ko reikia. Tačiau tai įvyksta šiek tiek vėliau. Šie žmonės per daug neprisirišdami prie to ką turi, toliau gyvena dėl kitų. Toks gyvenimas yra harmoningas.

Vėliau kai pasiekia tam tikrą lygį, jie tęsia gyvenimą dėl kitų žmonių, bet tuo pačiu kaip dovaną gauna ir materialią gerovę ir viską ko reikia.

Kitu atveju, kai žmonės nori gyventi dėl savęs, jie iškart nori paimti kuo daugiau – iš savo giminaičių, tėtės, mamos ir iš visų iš ko tik galima, paima viską ką gali. Vėliau pradeda pyktis, sugadina santykius su aplinkiniais ir po kažkiek laiko tampa visiškai nelaimingi tiek materialiai tiek ir santykiuose su aplinka.

Todėl, kai žmogus siekia sėkmės dorybingai, jis siekia jos darydamas kažką dėl kitų žmonių. Dėl šios priežasties jam iš pradžių yra sunku. Tačiau vėliau jam gyventi tampa labai lengva.

Tas kuris gyvena dėl savęs ir aistringai nori paimti sau kuo daugiau, pirmiausia jam lengva tai daryti, lengva paimti, ir gyventi atrodo lengva, tačiau vėliau kuo daugiau jis nori paimti, tuo aplinka labiau priešinasi. Vėliau tokiam žmogui gyventi tampa labai sunku. Tokie žmonės patiria didelę įtampą savo gyvenime. Jie sako:

– Taip sunku gyventi, aš negaliu…, – skundžiasi.

Iš visų pusių šie žmonės patiria pasipriešinimą. Iš tėvų pusės pasipriešinimas, iš draugų pusės pasipriešinimas, iš darbo pusės pasipriešinimas, iš sutuoktinio pusės pasipriešinimas, iš vaikų pusės pasipriešinimas… Toks žmogus galvoja: „kame reikalas, kodėl visi manęs saugosi?“. Principas vienas – tų, kurie nori gyventi sau ir paimti, žmonės saugosi, o tie, kurie nori gyventi dėl kitų, tampa laimingi. Tačiau ne iš karto. Dėl to reikia pradžioje padirbėti.

tų, kurie nori gyventi sau ir paimti, žmonės saugosi, o tie, kurie nori gyventi dėl kitų, tampa laimingi.

Todėl šeimos principas yra askezė – ką reiškią askezė? Tai reiškia dėti savo pastangas kitų labui. Šios pastangos iškart neatneša laimės, jos atliekamos tiesiog iš pareigos. Tačiau vėliau visa šeima yra apdovanojama su kaupu ir jiems nereikia ieškoti kaip užsidirbti pinigų.

Linkime Jums gyventi pilnatvėje ir harmonijoje!

Parengta pagal O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here