Pinigai – iš kur atsiranda pinigų energija?

0
867
pinigai

Pinigai – iš kur atsiranda pinigų energija? Kokios žmogaus savybės traukia pinigus? Kodėl vieni žmonės turtingi, o kiti vos pratempia iki kito atlyginimo ir nuolat ima paskolas?

Likimo poveikis

Niekas nežino, iš kur atsiranda pinigai. Visi laiko save protingais šiuo klausimu, daro teisingus skaičiavimus – o pinigų nėra.

Vedos aprašo, iš kur atsiranda pinigai. Jie atsiranda iš likimo. Geri žmogaus praeities darbai lemia gerą likimą.

Kas yra likimas? Tai jėga, kuri sklinda iš žmogaus. Iš žmogaus sklinda tokia jėga, kad partneris nori imti ir pasirašyti su juo sutartį. Tačiau žmogus negali to valdyti – tai valdo likimas.

Žmogus gali išaiškinti, pasiūlyti geras sąlygas, tai jo, kaip verslininko, kvalifikacija. Jis gali daug ką padaryti, bet jis negali padaryti taip, kad partneris pasirašytų sutartį.

Žmogus gali išaiškinti, pasiūlyti geras sąlygas, tai jo, kaip verslininko, kvalifikacija. Jis gali daug ką padaryti, bet jis negali padaryti taip, kad partneris pasirašytų sutartį. Jis gali atrasti savo kvailų argumentų ir nepasirašyti – tai apsprendžia žmogaus likimas. Tai reiškia, kad tam žmogui nepakanka gerų poelgių praeityje, kad taip įvyktų.

Ramybės ir prisirišimo įtaka pinigams

Gali būti taip, kad žmogus yra per daug prisirišęs prie to, kad sutartis būtų pasirašyta. Vadovas turi būti prisirišęs tik prie idėjų, jis karys.

Vadovas pasirašydamas sutartį su partneriu ramiai žiūri į jį. Partneris galvoja: „Taip, kiek jis yra prie manęs prisirišęs? Ant kiek jis nori su manimi bendradarbiauti?“. Jis mato, kad vadovas yra labai ramus, jam nerūpi, pasirašys jis, ar ne. Ir tada žmogus galvoja: „Gal tikrai pasirašyti.“ Tai veikia labai įdomiai – kuo daugiau pas žmogų godumo, tuo mažiau šansų, kad jis tai gaus.

Tai veikia visose gyvenimo sferose

Pavyzdžiui, mergina nori ištekėti – labai nori. Kaip ji žiūri į vaikiną? Su dideliu susižavėjimu. Tada vaikinas galvoja: „Kam man ją vesti?“.

Visai kita situacija, jeigu jis pamatys, kad mergina nuo jo nepriklausoma. Graži, maloni, tačiau neprisirišusi. Ji jam sako: „Na nori su manim susitikti – galime susitikti.“ Vaikinas klausia „Ar rytoj susitiksim?“, mergina atsako „Bus matyti…“. Ji šypsosi jam, bet elgiasi nepriklausomai.

Jis ją įsimyli labai stipriai, nori ją vesti. Ji sako: „Aš pagalvosiu.“ Vaikinas susimąsto: „Nieko sau, aš gamyklos vadovas, o ji pagalvos. Reikia vesti.“

Pinigai ir likimo jėga

Kaip veikia likimo jėga? Sukaupti geri praeities darbai reiškia vidinę žmogaus nepriklausomybę.

Kaip veikia likimo jėga? Sukaupti geri praeities darbai reiškia vidinę žmogaus nepriklausomybę.

Žmogus atėjo sudaryti sutarties, jis paaiškino, kad geriau bendradarbiauti su juo, bet viduje išlieka ramus, neprisirišęs – reiškia stiprus.

Tai reiškia, kad pas jį viskas bus gerai. Jeigu jam reikia su tuo žmogumi bendradarbiauti, jis pasirašys, jeigu nereikia – ir ačiū Dievui, reiškia jis jam nereikalingas. Bet jeigu žmogus ramus, neprisirišęs – gyvenime pas jį viskas puiku.

Jeigu jo rankos pradėjo drebėti, reiškia viskas – ten pasirodė nepalankus likimas.

Vadovo stiprybė

Vadovas turi būti labai stipriu žmogumi, jis turi žinoti, kad jis vaikšto Dievo akivaizdoje ir reikia vardan Dievo kažką daryti. Reikia mokytis gyventi dėl Dievo. Ir tada rankos ar keliai nedrebės. Nes bus aišku – jeigu šis išėjo, reiškia ne mano žmogus. Tačiau nereikia drebėti.

Nepasirašė tai nepasirašė. Kitą kartą jis žinos, pasirašyti, ar ne, nes matys, kad žmogus viduje nepriklausomas – o tai parodo, kad geras.

Todėl, kad nepalankūs partneriai visada yra labai prisirišę. Tai reikia suprasti.

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here