Skyrybos ir vaikai

0
370
skyrybos ir vaikai

Ar skyrybos ir vaikai yra suderinami dalykai šeimoje? Kas atsitinka kai šeima su vaikais išsiskiria? Kas turi pirmą teisę nuspręsti ar egzistuoti šeimai ar skirtis?

Panagrinėkime vieną pavyzdį, kai žmonės skiriasi, o vaikas jau yra.

Klausiu moters, kaip išsiskyrėte?

Ji atsakė, kad jie draugiškai išsiskyrė – ir vienas ir kitas nori gyventi atskirai. Klausiu ar turite vaikų? Ji atsako, kad taip, yra du vaikai. Klausiu, o vaikai nori gyventi atskirai? Pauzė, tyla, nes tokio klausimo moteris sau nebuvo iškėlusi.

Bet iš tikrųjų, moteris turėtų žinoti, kad ši šeima daugiau priklauso jos vaikams ir čia jiems spręsti ar atskirai jiems gyventi, ar neatskirai.

Dažniausiai vaikai nenori gyventi atskirai. Būna situacijų, kada jie nori ir motina, pavyzdžiui, gali išpildyti vaikų valią, bet čia labai reti atvejai.

Po tam tikro laiko vaikai gali apsigalvoti ir vėl norėti gyventi kartu, todėl žodis ,,skyrybos“ čia netinka, galima paprasčiausiai pagyventi tam tikrą laiką atskirai, kad vėliau sugrįžti atgal.

Bet visgi, jei vaikų niekas neklausia ir žmona palieka vyrą ar vyras meta žmoną su vaikais, tai per vaikų likimą, tas gauna ,,per galvą“, kas palieka šeimą. Tas, kuris nemeta – nieko bloga nevyksta jo gyvenime.

Jeigu vyras paliko žmoną su vaikais

Pavyzdžiui, vyras palieka žmoną ir žmona iš visų jėgų stengiasi išlaikyti šeimą, bet jai niekas nepavyksta, vyras yra neperkalbamas, tuo atveju moteris labai stipriai kenčia, labai stipriai kenčia jos vaikai.

Lėtai, po tam tikro laiko, po metų, dvejų jie nusiramina. Jeigu žmogus po dvejų, trejų metų nesugrįžta atgal, tai po trejų metu moteris susiranda sau vyrą, kuris labai myli jos vaikus ir jos vaikai labai myli šį žmogų. Taip veikia likimas.

Bet jeigu moteris neįdeda pastangų, tai ji susiras vyrą ir bus kažkokie sunkumai jų santykiuose, bet jie yra įveikiami. Jeigu moteris išsiskiria, ir vyras nori sugrįžti, o ji jam neleidžia to padaryti ir neprileidžia prie vaikų, tai tokiu atveju, kai atsiranda naujas žmogus, vaikai jai gadina visą gyvenimą.

Jie neduoda moteriai normaliai su tuo žmogumi gyventi ir viskas. Iš visų jėgų griauna jos šeimą. Todėl vaikai yra svarbus faktorius gyvenime. Reikia su jais skaitytis, nereikia galvoti, kad vaikas mažas ir nieko nesupranta, nieko tokio. Klausimas ne tame ar vaikas supranta, ar nesupranta, klausimas slypi kitur – per ką veikia likimas – va, kur klausimas.

Daugiau apie vaikus skaitykite šiame straipsnyje.

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here