Kaip merginai pasirinkti vyrą ir neapsigauti?

0
1424
pasirinkti vyrą

Klausimas: Mergina yra labai ištikima ir atsidavus, ieško rimtų ir nuoširdžių santykių, bet jau du kartus buvo apgauta vyrų. Tie vyrai tiesiog žaidė su ja. Kuo ji traukia nenuoširdžius vyrus? Kaip atpažinti apgavikus ir tuo pačiu nepraleisti rimto vyro?

“Mergina yra labai ištikima ir atsidavus, ieško rimtų ir nuoširdžių santykių,  bet jau du kartus buvo apgauta vyrų”. Tai reiškia, kad ji ne ištikima ir atsidavusi, o akla. Vedama didžiulio noro ištekėti ji tiesiog apako. Moters negali apgauti vyras, kadangi jo intelektas yra stiprus, tačiau kvailokas, o moters – silpnas, tačiau tyras. Natūraliai moterų apgauti yra neįmanoma, kadangi jos yra atidžios, tačiau kartais atsitinka taip, kad moteris neatkreipia reikiamo dėmesio į kažkokius įvykius. Vos jai užmerkus akis ir stačia galva puolus į santykius atsiranda problemos, nes užsimerkti nereikėtų. Labai svarbu matyti tą, su kuo kuri santykius, tą, kas siūlo už jo tekėti, tuomet bus galima pasirinkti vyrą tinkamai.

“Tie vyrai tiesiog žaidė su ja”. Tačiau įsimylėjimas ir yra žaidimas, tik žaisti turėtų moteris su vyru, o ne vyras su moterimi. Ji turėtų žaviai mirksėti, tačiau palaikyti atstumą, neprisileisti  vyro pernelyg arti. Kai jis sako “Aš norėčiau būti su tavimi” vertėtų atsakyti “Mes dar nepakankamai pažįstame vienas kitą, mums dar reikėtų pabendrauti”. Galima eiti pasivaikščioti kartu, šypsotis, tačiau jei vyras norės jus pabučiuoti – reikėtų atsitraukti ir pasakyti, kad kol kas tam ne laikas.

“Kuo ji traukia nenuoširdžius vyrus?”. Kvailumu. “Kaip atpažinti apgavikus ir tuo pačiu nepraleisti rimto vyro?”. Paprastai, tiesiog su jais nesimylėti. Jei po savaitės paprasto bendravimo nerimti vyrai negauna sekso, jie pabėga, kadangi suvokia, kad prarado net savaitę savo gyvenimo ir nesulaukė norimo rezultato. Savaitę laiko ir pinigus. Jei su vyru nesimylėti, galima labai greit suprasti, ar jis nori jus apgauti, ar turi rimtų tikslų. Rimtas vyras liks šalia ir norės vesti, o nerimtas – išeis, nes galvos, kad aplinkui dar tiek daug kitų moterų. Vyrų kvailumas atsiskleidžia tik po kurio laiko.

Kai, ilgainiui, vyras pradeda pasakoti nuoširdžius dalykus, reikia labai įdėmiai jo klausytis – jeigu kalba nerimtai, reiškia jis nėra rimtas, o jei pasakoja rimtus dalykus – reiškia, kad jis yra būtent tai, ko jums reikia. Vyrai moka kontroliuoti save, tačiau jie praranda šį sugebėjimą tada, kai valgo. Todėl būtent jiems valgant reikėtų jų klausinėti apie gyvenimą. Valgantis žmogus negali nieko slėpti ar meluoti. Todėl vyrą reikėtų skaniai pamaitinti ir klausyti, ką jis papasakos.

Atstumas yra svarbus

Išmintinga moteris vyrą laiko per atstumą, nes ji žino, kad jeigu atsiars prieraišumas, tai kelio atgal nebus. Tokia moteris savo jausmus bei vyrą laikys per atstumą – ji parodys, kad jis ją domina, tačiau nieko daugiau. Vyrai labai gerbia tokias moteris – kai jie sutinka taip besielgiančią, jie pradeda galvoti, kad tai ir yra jų gyvenimo tikslas, svajonė, kurią reikia pasiekti.

Kai moteris sugula su vyru į vieną lovą, jo svajonės pasibaigia, kadangi vyrai svajoja tol, kol nepasimyli. Kada santykiai nueina į lovą? Tai priklauso nuo moters intelekto. Kai moteris greitai prisiriša ir atsiduoda, atgal pasitraukti ji nebesugeba ir nebegali žaisti su vyru kontroliuojant situaciją – tokia yra moters esybė.

Išmintinga būtų palaikyti atstumą – išlikti moterimi – svajone.

Todėl išmintinga būtų palaikyti atstumą – išlikti moterimi – svajone. Ir tai daryti tol, kol vyras nenuspręs, kad nori jus vesti. Tuomet galima ir sutikti, jei žmogus geras.

Linkime moterims pasirinkti teisingai ir sukurti darnias šeimas!

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here