Ar mano vyras tikrai tas vienintelis variantas?

0
852
mano vyras vienintelis variantas

Dažnai sutinkame moterų, kurios abejoja dėl savo antrosios pusės. Jos kelia sau klausimą ar teisingai pasirinko partnerį ir ar jis bus atsakingas ir ištikimas visą gyvenimą.

Klausimas: Kaip tiksliai galiu žinoti, kad mano vyras yra tas vienintelis žmogus, negalvodama, kad galėčiau surasti sau geresnį variantą? Ar malda yra vienintelė išeitis? Galbūt yra kažkokia speciali askezė?

Moterų galios

Moters psichikoje egzistuoja tokia sistema, kad jeigu ji abejoja, jog jos vyras yra vienintelis variantas, ji tiesiog tuo abejoja, tada vyro psichikoje atsiranda taip vadinamas ,,patino instinktas“.

Vyras besąlygiškai šalia moters gali būti tik vienu atveju, kada ji tiki, kad tas vyras yra jos vienintelis variantas.

Jeigu moteris tuo tiki, tokios moters neįmanoma palikti. Vyras negalės jos palikti, netgi jeigu stipriai norės, tiesiog nesugebės to padaryti. Jausmas jo viduje nesuteiks jam galimybės išeiti.

Moters tikėjimas vyru sužadina vyro atsakomybę.

Moters tikėjimas vyru sužadina vyro atsakomybę.

Tikėjimas daro stebuklus

Kodėl vyras būna neatsakingas? Nes moteris tokiu vyru netiki.

Dažnai moterys skundžiasi partneriais. Iš tikrųjų, jos turėtų patikėti savo vyru, kartoti jam, kad jis yra geras ir atsakingas žmogus.

Jeigu moteriai yra sunku patikėti, kad jos vyras yra vienintelis variantas, tai ji turėtų pasistengti nugalėti šį jausmą savyje. Tokiu būdu ji išlaikys vyrą šalia savęs ir išsaugos šeimą.

Dabar reikia veikti. Jūs turite pilną galimybę išsaugoti savo šeimą. Tokią galimybę jums duoda pasirinkimo laisvė.

Paslaptis yra tokia, kad iš tikrųjų, visos moterys yra linkusios manyti, kad jos vyras yra ne pats geriausias variantas. Visiems vyrams kartais kyla noras ,,mesti kelią, dėl takelio.“ Tai yra natūralu.

Moteris turi nusiteikti taip, kad jos vyras niekada jos nepaliks ir niekur neišeis. Tokia turi būti moters nuotaika – pilna tikėjimo.

Parengta pagal Dr.O.G. Torsunovo paskaitas

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here