Laiminga moteris

0
1496
Laiminga moteris

Visos moterys nori būti laimingos. Dėl to laimės ieško visur, bet ne visada randa. Kaip tapti laiminga moterimi? Kokia pagrindinė moters savybė, kuri padaro ją laiminga? Ką daryti jei moteris vieniša, ar ji gali būti laiminga?

Klausimas: Laiminga moteris – kaip to pasiekti? Jūs pasakojate apie ištekėjusias moteris ir šeimyninius santykius, bet yra tiek daug vienišų moterų. Ar tai reiškia, kad jos neturi gyvenimo prasmės?

Kodėl neturi? Moteris yra sudaryta iš meilės. O jeigu ji liko viena, tai reiškia, kad ji turi išmokti mylėti.  Kaip ji mokosi? Ji mokosi su kaimynais, kačiukais, šuniukais, anūkais. Ji mokosi su giminėmis, draugėmis. Ji visus myli. Moteris turi mylėti visus, ji turi atiduoti save visiems. Bandeles galima kepti ne tik savo vyrui, galima elgtis moteriškai su visais. Reikia treniruotis.

Kai moteris myli

Jeigu bet kuri moteris, nesvarbu, kokio veido, kūno sudėjimo, pradeda elgtis kaip moteris ir pradeda savyje išskirti meilės energiją vis daugiau ir daugiau, vis daugiau atiduoda meilės, tuo daugiau jos atsiranda gyvenime.

Ir koks būna rezultatas? Išsirikiuoja vyrų eilė!

Ir moteris renkasi: šis vedęs – netinka, šitas pijokas – netinka, nepraktikuoja dvasingumo – netinka. Ji rinksis, ir taip turi būti. Moteris turi rinktis, nesidžiaugti pirmu pasitaikusiu vyru. Turi būti taip, kad ji rinktųsi, o tam reikia tiesiog tapti moterimi. Tame ir slypi problema. Kai nežinai problemos, paskui iškyla daug klausimų.

Meilė – moters laimės šaltinis

Jeigu lauke pasodintume gražią rožę, kiek ilgai ji ten augs? 20 minučių ir jos jau nebebus. Kažkas pasiims ją sau.

O jeigu padėtume ant kelio kokią nors šiukšlę? Visi stengsis ją apeiti.

Visada galioja tam tikri dėsniai: jeigu moteris nustojo šykštėti meilės, tai ji taps laiminga.

Moteris gimsta moterimi tik dėl vienos priežasties – ji labai gaili meilės. Nuo pat vaikystės pas visas moters egoizmas yra sukoncentruotas į tai, kad ji gautų kuo daugiau meilės. Ji nori, kad ją visi mylėtų. Todėl ji nori būti labai gražia, kad ją girtų, kad visi žiūrėtų ir žavėtųsi, todėl merginos mėgsta pozuoti prieš veidrodį.

Šykštumas meilės reikaluose – moteris su tuo jau gimsta. Tačiau moters gyvenimo tikslas yra – padaryti meilę tyrą, tai reiškia dovanoti ją kitiems. Tuomet meilė pradės gamintis moters viduje.

Reikia mokytis suprasti, kas yra tikroji meilė, o kas yra melas

Pavyzdžiui, jeigu moteris verčia savo vyrą kreiptis į ją švelniais žodžiais – tai ne meilė, o melas. Tačiau kalbėti su vyru švelniai, kad jo balsas pats pasikeistų – tai meilė.

Jeigu moteris verčia vyrą gražiai elgtis su ja ir rūpintis ja – tai netikra meilė. O elgtis su vyru taip, kad jis pradėtų ja rūpintis – tai meilė.

Prašyti vyro, kad jis kažką nupirktų – tai ne meilė, o šykštumas. O elgtis taip, kad vyro širdis norėtų kažką nupirkti, o žmona sakytų: „Ne, nereikia, nereikia nieko pirkti, man visko užtenka.“- tai yra meilė.

Meilė ir moters grožis

Jeigu moterys pradės elgtis tokiu būdu, nugalės save savo moteriškame kūne, nustos gailėti meilės, tai iš karto tiek vidinis, tiek išorinis grožis išlįs į paviršių.

Bet koks veidas pradeda žydėti, nereikia net darytis plastinių operacijų: keisti akis, nosį, krūtinę, lūpas. Nereikia nieko keisti, viskas bus gražu savaime ir šis grožis bus netikėtas.

Kiekviena moteris yra graži. Grožis yra įskiepytas nuo pat moters gimimo. Reikia tik atskleisti save kaip moterį – grožis atsiskleis ir pradės aktyviai reikštis moters gyvenime.

Reikia atskleisti save kaip moterį – grožis atsiskleis ir pradės aktyviai reikštis moters gyvenime.

Laiminga moteris – santykių žmogus

Atsiskleidęs grožis padės sukurti santykius ne tik su vyru, tai sukurs santykius su visais žmonėmis. Moteris – tai santykių žmogus. Pas moterį santykiai labai išvystyti, tiesiog tam reikia tapti moterimi. Moteris – reiškia, kad ją visi myli, ne tik vyras. Tai reiškia tikra laiminga moteris.

Jeigu moterį jau visi pamilo, o vyro nėra, reiškia Dievas vis dar ieško jai geresnio. Tik nereikia jaudintis.

Linkime visoms moterims atrasti tikrą gyvenimą ir tikrą laimę!

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here