Testas: Kaip patikrinti santykius su artimu žmogumi

0
1399
Kaip patikrinti santykius

Santykių pradžioje kiekviena pora atrodo įsimylėjusi ir laiminga. Laikui bėgant žmonės pamato vienas kito trūkumus ir atsitinka taip, kad jie tolsta vienas nuo kito, jei nežino kaip toliau vystyti santykius.

Norėdami sužinoti, kokie yra mūsų santykiai su artimu žmogumi, atlikime trumpą ir labai paprastą testą:

  • Užsimerkime ir prisiminkime savo artimą žmogų.
  • Pagalvokime apie jį, pamatykime vaizduotėje jo veidą.
  • Atsimerkime.

Testo rezultatai (skaityti tik tada kai atliksite!):

1. Malonumo spąstuose

Visų pirma, jeigu mes tiesiog galvojome apie santykius ir prisiminėme tik savo nuoskaudas, jei artimo žmogaus veidas buvo liūdnas ar piktas, vadinasi mes visiškai neturime jokių santykių su šiuo žmogumi. Mūsų širdis yra užblokuota.

Mes santykius kuriame remdamiesi noru pajusti tarpusavio malonumą. Tai reiškia, kad tarp mūsų nėra artimų santykių. Tai tiesiog yra prisirišimas. Nėra jokios meilės, yra tik noras patirti malonumą.

2. Neutralūs santykiai

Kitas variantas gali būti, kai užsimerkę visiškai nieko nepajautėme, nesugebėjome nieko prisiminti. Arba žmogaus veidas buvo neautralus – be šypsenos.

Tokius santykius galime pavadinti šaltais. Jie yra neutralūs, neteikia skausmo, bet jokios naudos iš tokių santykių mes irgi negauname. Taip dažnai būna kai žmonės gyvena „susimetę“, klasikinis variantas.

Žmonės gyvena kartu, apsikabina, pasibučiuoja, tarp jų yra kūniški santykiai, bet, deja, širdies santykių nėra. Tai reiškia, kad nėra šeimos, o tik saviapgaulė. Žinoma, norėdami tokių santykių raidos, faktiškai, turime viską pradėti nuo pradžių. Santykius turime pradėti pirmiausia savo širdyje.

3. Dieviškas jausmas

Dar vienas santykių tipas – kai užsimerkę, prisimindami savo artimą žmogų, jaučiame tyrumą, šviesius jausmus. Matome besišypsantį, švytintį veidą.

Įdomu, kad šį tyrą jausmą Dievas mums parodo jau santykių pradžioje, kai žmonės žiūri vienas į kitą. Žinoma, tai vyksta ne kokioje nors diskotekoje, kur ypatingai niekas vienas į kitą nežiūri.

Tai jau yra aukštesnis santykių lygis, netgi, jeigu, tai būtų santuoka iš išskaičiavimo, tai, iš tikrųjų, nėra išskaičiavimas. Nes jeigu santuoka yra vien tik iš išskaičiavimo, tai – jau visai cinizmas. Paprastai žmonės tiesiog yra linkę ieškoti turtingesnio partnerio ar partnerės, nes jiems tokie žmonės patinka, tai irgi yra įsimylėjimas, tačiau atitinkantis žmogaus lygį.

Kai žmogus įsimyli, atsiranda simpatija, o pirmasis jausmas, kuris gimsta yra tyrumas. Tai lyg pirmos meilės jausmas – labai šviesus jausmas. Tai – sielos jausmas, sielos pajautimas kitame žmoguje. Toks jausmas yra duotas Dievo, kad mes atsimintumėme.

Kaip atkurti ir išlaikyti santykius?

Vienas dvasininkas patarė, kaip galime labai paprastai atkurti gerus tarpusavio santykius. Tiesiog turime prisiminti jausmą, kuris atsirado pačioje mūsų santykių pradžioje ir niekada to jausmo nepamiršti.

Jauskime žmogų tokį, kokį pamatėme jį pirmą kartą. Pirmasis žmogaus pojūtis. Prisiminkime, kodėl nusprendėme su juo būti kartu. Tas pirmas jausmas yra dieviškas jausmas, turintis dieviškumo. Jį turime saugoti savo širdyje.

Prisiminkime, kodėl nusprendėme su juo būti kartu. Tas pirmas jausmas yra dieviškas jausmas, turintis dieviškumo. Jį turime saugoti savo širdyje.

Taip pat santykius atkurti galime mylėdami artimą žmogų ir kažką darydami dėl jo. Pirmiausia turime atlikti savo pareigas, parodyti dėmesį, rūpintis, nepaisant ar mumis rūpinasi. Tai daryti tol, kol užsimerkus pajusime, kad žmogus yra laimingas, jo veidas švyti. Po kiek laiko, jei tęsime, jis pradės švytėti realybėje. Tai yra būdas, kaip galima atkurti net visai sužlugusius santykius.

Kviečiame pabandyti ir sukurti tvirtas šeimas!

Parengta pagal Dr. O.G. Torsunovo paskaitas

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here