Kaip moteriai ugdyti vyrą?

0
629
kaip ugdyti vyrą

Kaip ugdyti vyrą? Atsakymas paprastas. Jeigu moteris ugdo savo savybes, tai vyro savybės taip pat ugdosi.

Jeigu moteris ugdo savo savybes, tai vyro savybės taip pat ugdosi.

Pavyzdžiui jeigu moteris nuolanki, vyras bus išmintingas.

Bet dažniausiai būna priešingai. Pavyzdžiui moteris galvoja, kad ji labai išmintinga šeimoje, o jos vyras kvailys. Kaip padaryti, kad vyras būtų išmintingas?

Atsakymas: Moteriai reiktų save palaikyti tokia, kokiu ji mato vyrą. Elgtis nuolankiai. Ir tuomet vyras taps išmintingas. Tai yra būdas, kaip ugdyti vyrą.

Vedos sako, kad jei moteris save laiko išmintinga, vadinasi ji yra kvaila.

Kai moteris save laiko kvaila, tai reiškia, kad ji jau tapo išmintinga.

Moteris ir nuolankumas

Gyvenimas moko moterį. Moterys su amžiumi įgyja daugiau nuolankumo, stengiasi labiau elgtis nuolankiai. Jos supranta, kad moters intelektas labai susireikšmina ir kylantis jausmas, kad tai tiesa, kartais paveda. Todėl moterys dažnai elgiasi nuolankiai, atidžiai klausosi kitų nuomonės ir taip jos įgyja intelektą.

Moteris, kada yra nuolankioje būsenoje, ji labai lengvai supranta tiesą. Jai lengva atskirti pelus nuo grūdų.

Atsakomybė vyrui – pirmas vaistas

O vyrui, kad suprasti tiesą, reikia prisiimti atsakomybę. Todėl reikia jam suteikti tokią galimybę.

Vyras, kuris imasi atsakomybės, kur jis veda šeimą? Moteris žino, kur jis veda šeimą, tačiau moteriai reikia atiduoti vyrui galimybę ten vesti šeimą. Tam, kad jis taptų atsakingas. Atsakomybė – puikus būdas ugdyti vyrą.

Jam reikia pirmiausia atsidurti veidu purve, kad vėliau tapti išmintingesniu. Vyras mokosi iš savo klaidų.

Todėl kai vyras tampa atsakingas ir jis, pavyzdžiui sako: „aš eisiu ten dirbti“. Žmona žino, kad ten nieko gero nebus, bet atsako: „na ten nebus gero atlyginimo, bet dirbk“ ir palaimina jį.

Jis padirbo kažkiek laiko, mato ten nėra gero atlyginimo. Bet užtat prisiemė atsakomybę. Tai jau gerai, nes kitų atvejų tiesiog būtų sedėjęs namuose ir visai nedirbęs. Jam reikia suklysti, reikia veikti, moteris turi leisti.

O kame yra moterų problema? Problema tame, kad moterys dažniausiai nenori leisti. Jos labai prisirišusios prie tos ramybės, stabilumo, kuris pas jas yra šiuo metu, todėl jos neleidžia vyrui veikti taip, kaip jis sugeba.

Rezultate moteris lieka visai be nieko. Ji kankina savo vyrą – ir tas negerai, ir anas neteisingai, ir geriau pati padarysiu. Tuomet reikia daryti pačiai. Kai moteris pati daro ar ji laiminga?

Pavyzdžiui, moterys pabandykime įsivaizduoti

Pirmas variantas – moteris dirbo ir gavo atlyginimą.

Kitas variantas – vyras dirbo ir gavo atlyginimą.

Atlyginimas vienodo dydžio. bandykite savo vaizduotėje įsivaizduoti tai vieną, tai kitą ir palyginkite. Kurie pinigai jums atneša laimę, o kokie jus vargina?

Moteriai gauti algą, tai tas pats kaip atiduoti savo kraują. Jai taip sunkiai tai pasiekiama.

Vyras gavo atlyginimą – vienas malonumas. Moteriai vyro atlyginimas tai laimė, o jos pačios atlyginimas – tai kraujas.

Kada moteris gauna atlyginimą, vyrui geriau visai nežiūrėti į tuos pinigus. Kodėl? Nes moteris jį iškankins dėl tų pinigų. Neduok Dieve, jei jis kažką sau nusipirks iš tų pinigų. Ji to niekada nepamirš. Jis rengsis kelnes, o moteris sakys – už mano atlyginimą pirktos. Vyrui tai labai sunku.

Kai vyras atiduoda moteriai pinigus ar jis tai prisimena? Atidavė ir atidavė, jam vienodai. Jis ramiai į tai reaguoja. Jam pinigai nėra svarbu, jam svarbu pasiekimai. Tai, kad jis uždirbo pinigus, tai svarbu, o tai, kad juos išleido žmona, jam nėra svarbiausias dalykas. Kur ji išleido, žinoma svarbu, bet ne taip stipriai. Pavyzdžiui moteris sakė išleis vienur, o išleido kitur, jis sako: „Kitą kartą taip nedaryk“. Bet tai nėra didelė problema.

Linkime visoms moterims tapti išmintingomis!

Parengta papagl Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here