Neištikimybės priežastys

0
822
neištikimybė

Kas yra neištikimybė ? Kartais būna taip, kad šeimoje vienas iš šeimos narių pradeda paleistuviauti, t.y. slaptai pradeda mylėti kitą žmogų, užsiimti su juo seksu, bendrauti ir t.t.

Kodėl žmogus tampa neištikimas? Yra tik viena priežastis – žmonės gyvena kartu ir nuoširdžiai galvoja, kad kūniški santykiai ir mėgavimasis vienas kitu yra pagrindinis žmogaus gyvenimo tikslas.

Kadangi jie nesuprato, kas yra pagrindinis gyvenimo tikslas, pagal visus dėsningumus pasekmė yra tokia – vienas iš jų pradeda būti neištikimas.

Šeimos rėmuose mėgautis vienas kito kūnu visą gyvenimą neįmanoma. Tai atsibosta.

Šeimos rėmuose mėgautis vienas kito kūnu visą gyvenimą neįmanoma. Tai atsibosta.

Mokslininkai tai jau įrodė. Todėl reikia daryti išvadas – paslapčia lakstyti ir taip neištikimybė padės „išsaugoti“ šeimą. Ir prie tokių išvadų priėjo „mokslininkai“, labai „protingi“ mokslininkai.

Neištikimybė – kaip įveikti?

Jie priėjo prie tokių išvadų todėl, kad jie nežino, kam iš tikrųjų skirtas žmogaus gyvenimas. Jis neskirtas kūniškiems santykiams, jis skirtas tam, kad žmonės surastų aukštesnę laimę, kurios mes dar nesam patyrę. Ji yra, ji yra arti mūsų. Toji laimė yra santykiuose su Dievu arba tyruose santykiuose su artimu žmogumi, nes Dievas tokiuose santykiuose irgi dalyvauja.

Bhagavad Gitoje rašoma, „Bhagavad Gita“- reiškia „Dievo giesmė“, pats Dievas sako: „Aš esu religingas šeimyninis gyvenimas“. Tai parodo, kad Jis pats yra tame gyvenime. Tyrame šeimyniniame gyvenime yra pats Dievas, o tai reiškia, kad ten yra labai daug laimės. Ir tokiame gyvenime niekada nebus neištikimybės. O kam būti neištikimam? Ką keisti į ką?

Neaiškią moterį vietoje žmonos, kuri tiki vyru, gerbia jį, elgiasi atvirai. Iš jos sklinda tyra meilė. Į ką visą tai keisti? Į „lovos režimą“ keliems mėnesiams? Ir viskas? O kas toliau? O toliau tuštuma.

Todėl kada žmogus pajaučia tuos gilius santykius, jam jau nereikia būti neištikimam, jis nemato tame prasmės. Kodėl žmogus būna neištikimas? Todėl, kad jis nežino, kas yra meilė. Jis painioja meilę su įsimylėjimu. Tai reiškia, kad šeima gyveno neteisingai.

Moteris – šeimos saugotoja

Kas turėtų pirmas suvokti, kad šeima gyvena neteisingai? Moteris. Tai reiškia, kad ji turi būti išsilavinusi šiuo klausimu. Moterį turi mokyti nuo vaikystės, kad šeimyninis gyvenimas – kilnių santykių siekimas šiame gyvenime.

Moteris turi skatinti vyrą gyventi kilniai. Vedos sako: „Žmona – tai vyro širdis“. Ji skatina vyrą gyventi kilnų gyvenimą, o vyras skatinamas pradeda vystyti tokį gyvenimą, palaipsniui jis juda ta kryptimi.

Pirmą žingsnį visada žengia moteris. Moteris progreso variklis, nes ji turi tyrą, jautrią širdį. Ji jaučia širdimi kaip ir ką daryti, ji turi vesti šeimą link tyrumo ir tokiu būdu ji garantuotai išsaugos šeimą.

Linkime jums tvirtų ir laimingų šeimų!

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here