Kas atsitiks tam, kuris paliko artimą žmogų?

0
3712
paliko mergina

Santykiuose kartais iškyla sunkumai, tuomet žmogus gali nuspręsti palikti savo artimą žmogų ir susirasti geresnį. Ar tikrai toks sprendimas yra geras ir teisingas?

Paliko mergina… Paliko vaikinas… Vyras išėjo pas kitą… Neištikima žmona… tai žodžiai tariami su dideliu nusivylimu.

Kai žmonės gyvena kartu kurį laiką, pavyzdžiui, metus, jų širdys tarpusavyje persipina, susiriša į stiprų mazgą. Jeigu jie nesupranta, kad širdys jau yra persipynusios, ir vienas nusprendžia išeiti – tokiu savo sprendimu jis suformuoja skylę kito žmogaus širdyje, lyg išrauna dalelę jos. Tolimesnis  to žmogaus gyvenimas būna sunkus, keliantis skausmą – dažniausiai tokios stiprios kančios tęsiasi dvejus ar trejus metus.

Kai jis išrauna dalelę kito žmogaus širdies, pradeda manyti, kad ta, pasisavinta, dalis, dabar priklauso jam, kad jo širdis dėl to tapo didesnė – energijos bei gyvasties prasme. Tada atsiranda tikėjimas, kad dabar jau jis gyvens laimingai, kadangi jis nežino, kad padarė tokį siaubingą dalyką – paliko artimą žmogų. Tačiau labai įdomūs yra tie dalykai, kurie pradeda vykti jo gyvenime po tokio poelgio.

Kas atsitinka jei moteris palieka vyrą?

Kai moterys palieka vyrą, jų širdys tampa šaltos lyg ledas. Norėdama pradėti kitus santykius moteris gali jaustis graži, pilnai jiems pasiruošusi, tačiau sukurti šeimos nepavyksta, kadangi būtent širdies šiluma užkuria šeimos židinį. Ji nejaus šilumos tam žmogui, su kurio norėtų kurti santykius, nejaus jo kaip artimo. Vyras negalės tokiu tapti, kol moteris nepradės nuoširdžiai atgailauti dėl savo poelgio praeityje – dėl to, kad įskaudino kitą žmogų. Šiluma širdyje atsiras tik tada, kai ji atgailaus ir Dievas jai atleis už šią nuodėmę.

Atgailauti yra tūkstantį kartų sunkiau nei palikti kitą, todėl, dažniausiai, padarius šią klaidą vieną kartą, daugiau ji nebekartojama. Atgailavimas yra labai ilgas procesas – gali praeiti metai ar net keli, kol širdis vėl taps laisva nuo šalčio.

Kas nutinka vyrams kai jie palieka savo artimą žmogų?

Vyrams viskas vyksta kitaip. Kai vyras palieka moterį, jo širdis, atvirkščiai nei moters, tampa labai karšta. To pasekoje jam neužtenka tik gauti moterį, jis nori vis kažko daugiau. Gali būti du variantai to, kaip Dievas nubaus tokį žmogų.

Pirmasis yra toks, sunki bausmė – moteris gali būti gera, graži, maloni, tačiau to bus negana, ir vyras nieko dėl to negalės padaryti. Net pradėjęs kartu gyventi jis visą laiką jaus, kad jam kažko trūksta, kad norėtųsi dar ko nors. Galų gale tai pasibaigia tuo, kad vyras susiranda meilužę, ar net keletą jų. Neatsižvelgiant į tai, kad moteris, esanti šalia, yra tiesiog puiki.

Tačiau įprastas yra antrasis variantas, klasikinis. Vos vyrui palikus vieną moterį, Dievas jam iškart atsiunčia tą, kurios jis nori – gražią, gerą, visiškai puikią. Jis akimirksniu ją įsimyli, labai tuo džiaugiasi, taip pat yra laimingas dėl savo ankstesnio sprendimo palikti netinkamą moterį. Per porą metų santykiuose, vis labiau prisirišdamas prie savo idealios moters, vyras pradeda tapti įžūliu, kuo toliau, to labiau ją kankina, kadangi stiprūs jausmai verčia išnaudoti ją bei jos jausmus, charakterį.

Įsimylėjimas nėra meilė, tai yra noras jausti palaimą dėl to, kad kitas yra šalia. Įsimylėjimas skatiną pavydą, norą žmogų kontroliuoti, kankinti. Tai ir yra daroma, ir, kažkuriuo momentu, moteris nebeištveria – palieka vyrą.

Jeigu tuo metu vyras, kurį paliko, prisimins apie savo praeities klaidą – kad jis paliko kitą – ir atgailaus, tai ateityje jo gyvenimas susitvarkys. Tačiau jeigu to neprisiminti, tai šie įvykiai kartosis dar kartą. Ir dar.

Todėl artimo žmogaus palikti negalima – tokio sprendimo pasekmės gali būti labai skaudžios, dėl to galima stipriai nukentėti. Žmonės dažnai sako “Mane paliko”, kai juos palieka, tačiau kai jie patys nusprendžia palikti žmogų, jie sako “Mes išsiskyrėme”. Dažnai  mes net sau nenorime to pripažinti, kadangi nenutuokiame, kad ateityje likimas privers tai padaryti.  Likimas yra rimtas dalykas, su juo geriau nejuokauti.

Likimas yra rimtas dalykas, su juo geriau nejuokauti.

Linkime Jums tvirtų ir laimingų santykių!

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here