Kaip sukurti Rojų savo namuose?

0
685
rojus namuose

Senovinė Vedinė architektūra (Vastu Sastra) pateikia principus, kurie padės savo namuose sukurti darnią ir malonią dorybės atmosferą, kurioje nebus konfliktų, o visus namiškius lydės klestėjimas ir sėkmė.

Jei norite, kad jūsų namuose vyrautų dorybės (Satva) energija – kiekvieną dieną būtina tvarkytis, šluostyti dulkes, palaikyti švarą.

Būtinai reikia kloti lovą. Miegodami mes panyrame į neišmanymo energiją ir dieną neklojama lova tą energiją skleidžia po namus.

Net jei esate pavargę po darbo – skirkite tvarkymuisi bent 20 minučių. Sunku, bet jūs iškart pajausite kai namus pripildo visai kitokia energija. O jei po to dar nusiprausite po dušu – jūs panirsite į visai kitokią atmosferą.

Vastu mokslas (iš kurio kilo Feng-šui) sako: „Nesvarbu kaip teisingai jūsų būstas pastatytas ir įrengtas, bet jei viduje ir aplink vyrauja nešvara, tai negatyvi neišmanymo energija greit viską sunaikins“. Ir pirmiausia sunaikins namų gyventojų sveikatą bei santykius.

Televizorius taipogi skleidžia stiprią naikinančią energiją. Jei visgi jį žiūrite, stenkitės rinktis programas, kurios pakelia jūsų sąmonę, nors tai ir sudėtinga užduotis.

Labai svarbu patiems gamintis maistą ir bent keletą kartų per savaitę visą šeimą sukviesti prie stalo – taip jūsų santykius veiks dorybės energija ir jie bus harmoningi. Gaminti reikia kiek įmanoma iš kokybiškų, šviežių produktų ir, be abejo, viską daryti su meile. Įvairiuose pusfabrikačiuose vyrauja aistros ir neišmanymo energijos, todėl jų patartina vengti.

Dabartinės santuokos dažniausiai sudaromos iš aistros ir pagrindinis jų tikslas tampa seksualinis suderinamumas, todėl tokios santuokas greitai subyra.

Dorybės energija reiškia palaikymą: sutuoktiniai gerbia vienas kitą, niekiada nekelia vienas kitam pretenzijų (ypatingai prie vaikų), vyras nuolat dovanoja žmonai gėlių, o žmona puošiasi pirmiausia savo vyrui ir niekada jam tiesiogiai neprieštarauja. Kai šeimoje vyrauja taika, sakoma, į tokius namus ateina gausos ir sėkmes deivė Lakšmi.

Vertė: Vastu harmoningi namai  Vertimas iš Рами Блект «Три энергии»

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here