Kaip gydyti slogą ir pasveikti per dvi dienas

0
423
Kaip gydyti slogą

Šiandien norėčiau parašyti apie tai, kaip gydyti slogą. Manau, tai turėtų būti aktualu auginantiems mažus vaikus, tačiau ši informacija tikiuosi bus naudinga visiems.

Kai vasara baigiasi prasideda lietingi ir šalti orai, daugelį užpuola įvairiausios peršalimo ligos, o pirmasis signalas būna SLOGA. Kai mano vaikui buvo maždaug 6 mėnesiai kaip tik prasidėjo šaltasis metų sezonas ir pasirodė sloga. Žinoma, kaip mama auginanti pirmą vaiką, nežinojau ką daryti. Vaikas neramus, naktimis blogai miega, nes negali kvėpuoti kaip jam įprasta, o kitaip dar nemoka… taigi prasidėjo bemiegės naktys… ir kaip pas mus įprasta teko keliauti pas gydytoją.

Gydytoja nieko rimto nerado, o nuo slogos kaip ir galima nuspėti pasiūlė VAISTŲ, ne šiaip vaistų, o lašiukų į nosį. Mes su vyru susėdome ir galvojame, toks mažas vaikas vos tik atėjo į šį pasaulį ir jį reikia nuodyti kažkokiais cheminiais vaistais, dėl to kad šiek tiek suslogavo. Nesąmonė, turėtų būti ir kažkoks kitas būdas. Taigi pradėjome ieškoti ką daryti. Šiek tiek paieškojus radau receptą, kaip išgydyti slogą vos per kelias dienas be jokių chemijų. Pagalvojus, kad pabandyti verta pasidariau vaistų pagal rekomenduotą receptą. Ir tikrai, mano nuostabai sloga išnyko lyg nebuvus vos per pora dienų.

Kaip gydyti slogą? Receptas labai paprastas

30 ml sezamų aliejaus

8 lašiukai arbatmedžio eterinio aliejaus

Tepti nosies landas šiuo mišiniu kelis kartus per dieną. Aš tepdavau 3 kartus per dieną, kad nebūtų per daug tokiam mažam vaikui. Dabar vos tik pamatau pirmuosius slogos ženklus, patepu ir ligos greitai pasišalina. O jeigu jau nutinka taip, kad vaikui užkyla temperatūra tai dar nakčiai užlašinu po vieną lašiuką ant kiekvienos pėdutės gryno arbatmedžio aliejaus, ištrinu, uždedu kojinytes ir miegoti. Ryte atsikelia be jokių temperatūrų. Taigi tai yra puikus receptas kaip gydyti slogą.

Vietoj sezamo aliejaus galima rinktis ir kokį kitą pvz., migdolų. Tačiau kiek teko domėtis sezamo aliejus šalina toksinus ir ajurveda rekomenduoja šaltuoju metų laiku ore tvyrant daugybei bacilų, įsilašinti po vieną lašiuką sezamo aliejaus į kiekviena nosies landą. Taip jis apsaugo nuo virusų, jiems sunkiau patekti, todėl aš pasirinkau būtent sezamo aliejų.

Arbatmedžio eterinį aliejų taip pat reikėtų rinktis kokybišką, iš sveikų prekių parduotuvių, ar specializuotų parduotuvių, kurios prekiauja būtent kokybiškais eteriniais aliejais. Pasirenkant nekokybišką, iš prekybos centrų ar vaistinės, poveikis gali būti ne toks, o jeigu tiksliau tai jokio, nes ten bus tik kvapas.

Taip pat karščiuojant ar kosėjant šiuo mišiniu galima patepti krūtinę bei nugarą. Nuo kosulio taip pat dar labai padeda medžiaginiame maišelyje, orkaitėje pakaitinta druska. Ji turėtų būti ne deginančiai karšta, o tiek kad būtų galima laikyti ant odos. Palaikykite druską ant krūtinės kol atvės. Tai palengvina atsikosėjimą.

Tai yra vienas geriausių mano rastų patarimų kaip gydyti slogą.

Sėkmės saugantis nuo virusų ir ligų natūraliais būdais!

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here