Nėštumo nutraukimas – moters savijauta ir pasekmės gyvenime

0
1360
Nėštumo nutraukimas ir jo pasekmės

Jie sako, kad nėštumo nutraukimas – nieko blogo, nes vaikas dar neišsivystęs ir tai duoda teisę sudraskyti jo kūnelį, sutraiškyti mažą galvytę į gabalėlius. Jie pasakys, kad nereikia verkti, tačiau moteris visada girdės verksmą to, kurio čia jau nebus. Jie sako, kad kada nors ji turės kitą vaiką, bet ką šis mažylis padarė, kad jį reiktų nužudyti? Tačiau laikas negailestingas. Žmogus greitai pasensta ir net dabar dienos lekia kaip vėjas. Kažkada ir mes galime pasirodyti nepatogūs tiems, kurie bus sveiki ir stiprūs, jie gali taip pat atsikratyti mūsų. Ir kur tada mes būsime…?

Klausimas: Artimiausioje ateityje norėčiau sukurti šeimą ir susilaukti vaiko, bet prieš kelis metus pasidariau nėštumo nutraukimą – abortą. Norėčiau paklausti, kaip tai gali paveikti mano būsimą šeimą ir vaikelį? Po nėštumo nutraukimo nuolat jaučiu kaltės jausmą, negaliu to pamiršti. Man kyla nuojauta, kad tai gali paveikti mano būsimus vaikus ir apskritai galimybę turėti vaikų.

Nėštumo nutraukimas – tai nėra tiesiog paprastas veiksmas. Kaip manote, ar kaltės jausmas tai yra realus dalykas, ar tik išsigalvojimai? Ar tai realybė, kuri egzistuoja Jūsų gyvenime?

Be abejonės kaltės jausmas tai yra realus dalykas. Todėl Jūsų klausimas nėra atsitiktinis, Šis klausimas labai svarbus ir prasmingas tiek Jums tiek kitiems žmonėms.

Prieš atsakant į šį klausimą, pasiaiškinkime kodėl atliekamas nėštumo nutraukimas.

Kai žmonės darosi nėštumo nutraukimą, jie galvoja visai ne apie tai, kas yra iš tikrųjų. Tuo metu jie lyg būtų ne šioje realybėje. Jie galvoja apie tai kokius sunkumus patirs vaikas, kad dabar ne laikas nėštumui, kad jie neplanavo, kad mažas butas, tai yra esminės priežastys.

„Aš toks pat kaip visi, lyg gėlės žiedas pievoje. Aš norėjau žydėti ir eiti gyvenimo keliu. Aš prašiau – išsaugok, aš meldžiau – pamilk. Tik atsaką girdėjau: „Ne… Ne… Ne…“. Sužydi sodai ir neša vaisius. Nejaugi man būtų neužtekę maisto? Kaip gražiai žydi pavasaris. Nejaugi man būtų neužtekę meilės? Pasaulis pilnas gyvūnų ir sparnuočių. Bet nei gyvūnai nei sparnuočiai negalabija savo vaikų…”

Pavyzdžiui paimkime didelę gėlę. Pas ją yra žiedai. Ar Jums patinka tie žiedai? Ar įsivaizduojate jei pati būtumėte išauginusi tą gėlę, kaip ji Jums patiktų… Tie žiedai būtų laukiami.

Yra susiformavę lapeliai. Mes galime matyti pas išaugusią gėlę lapelių struktūrą, spalvas. Tačiau kai augalas visai mažas, jame nėra jokių ypatybių, nepaisant to, kad jis tiesiog mažas, maži lapeliai, charakteris dar nesuformuotas.

Ir mums atrodo, kad ta asmenybė, ji lyg ir jau yra čia su mumis, tačiau mums neaišku ar tai jau žmogus, tas mažytis žmogutis, ar tai dar ne žmogus. Ir mes net kartais elgiamės su juo ne visai garbingai.

Tame yra idėja, kad sakykim, šis augalėlis, mes vis tiek jį mylime, bijome jį prarasti. Tačiau problema yra tame, kad nesuprantame, kad kol augalas yra po žeme, tai taip pat yra asmenybė, kuri turi lygiai tokį patį charakterį, tiesiog laikas skiria tą asmenybę, nuo to, kad atsirastų šie žiedai.

Tai taip pat yra asmenybė, kuri turi lygiai tokį patį charakterį, tiesiog laikas skiria tą asmenybę, nuo to, kad atsirastų šie žiedai.

Kai mes turėsime tokį požiūrį į tą asmenybę, kuri yra gimdoje, tik tada mes pilnai suprasime, kokį poelgį mes atliekame. Reali subrendusi asmenybė, kuri pasirinko savo namelį Jūsų pilve. Tik tuomet mes suprasime ant kiek tai yra svarbu, tai kas įvyko.

Kas yra nėštumo nutraukimas?

„Šiandien prasidėjo mano naujas gyvenimas… Nors mano tėveliai apie tai nežino. Aš mergaitė. Pas mane bus šviesūs plaukai. Ir mėlynos akytės. Aš jau moku įsižioti. Aš žinau, kad mano pirmas žodis bus „Mama“. Šiandien pradėjo plakti mano širdis. Aš kasdien po truputį augu, kasdien. Šiandien daktaras pasakė mano mamai, kad aš gyvenu jos pilvelyje. Šiandien mano Mama mane ….”

Šiuolaikinės medicinos požiūriu, nėštumo nutraukimas, arba kitaip abortas – tai gimdos išvalymas.

O visų Šventraščių požiūriu, kokie tik yra šiame pasaulyje, nėštumo nutraukimas – tai pati žiauriausia žmogžudystė, kokia tik egzistuoja.

Todėl, kad galima nužudyti karį, arba žmogų, kuris priešinasi, arba net žmogų, kuris negali pasipriešinti, bet bent jau jis šaukia pagalbos ir kažkaip duoda suprasti, kad tai negerai.

Tačiau kai mes nužudome vaiką gimdoje, pirmiausia mes nužudome pačią bejėgiškiausią gyvą būtybę. Jis niekada nerėks ir mes neišgirsime jo riksmo. Niekas jo neapgins. Ir kas žiauriausia, tai niekas nelaikys to nusikaltimu. Toks yra abortas, žvelgiant dvasiniu, vertybiniu ir tiesiog žmogišku žvilgsniu.

Ką sako ultragarsinis tyrimas

3 mėnesių embriono ultragarsinis tyrimas rodo, kad naujagimis jaučia grėsmę iš instrumentų, kuriais atliekama nėštumo nutraukimo operacija. Jis bijodamas pradeda judėti greičiau. Jo širdies plakimas padažnėja nuo 140 iki 200 dūžių per sekundę. Jis plačiai išsižioja, lyg rėktų negirdimu riksmu.

Tie kadrai sukrečia kiekvieną žmogų. Pamatę juos, daugelis, tame tarpe ir daktarai pasisakantys už abortą, pakeičia savo nuomonę.

Pasaulinėje žmogaus teisių deklaracijoje sakoma, kad kiekvienas žmogus turi teisę į gyvybę, laisvę ir savo asmenybės saugumą. Prieš įstatymą visi yra lygūs ir turi teisę į apsaugą.

Taigi, kas turėtų būti apginta pirmiausia? Gyvybė žmogaus, kuris dar negimė, ar moters teisė daryti tai ką ji nori?

Nėštumo nutraukimas ir širdies ryšys

Pasak šventraščių, vaikas ne iškart patenka į gimdą. Pirmiausia jis patenka į motinos širdį. Tas mažas daigelis jau gyvena motinos širdyje. Todėl aš ne atsitiktinai paklausiau – ar tas blogas jausmas širdyje yra realus, ar jis yra viduje, ar tai tiesiog išsigalvojimas? Jūs atsakėte, kad tai realybė. Taip yra todėl, kad vaiką galima pašalinti iš gimdos, tačiau iš savo širdies jo neįmanoma išplėšti.

Jis vis tiek lieka širdyje, jis ten gyvena. Todėl mes galime žmogų pašalinti iš savo kūno, tačiau sielą, kuri apsigyveno mūsų širdyje, mes niekada negalėsime pašalinti.

Kartais mes paliekame artimus žmones. Žmonės neapgalvotai palieka savo vyrą ar žmoną… Ir tik vėliau po metų, dviejų ateina jausmas, kad tai buvo siaubinga, kad jie taip padarė.

Galima ant popieriaus padėti parašą dėl skyrybų, ir viskas lyg jau ir išsiskyrę, taip atrodo. Bet iš širdies žmogų taip paprastai neišvarysi. Todėl, kad širdis nepaklūsta nei valstybės įstatymams, net nepaklūsta mūsų valiai. Širdis paklūsta meilės dėsniams, o taip pat švaros dėsniams ir geroms vertybėms, kurie egzistuoja nepriklausomai nuo mūsų.

širdis nepaklūsta nei valstybės įstatymams, net nepaklūsta mūsų valiai. Širdis paklūsta meilės dėsniams, o taip pat švaros dėsniams ir geroms vertybėms, kurie egzistuoja nepriklausomai nuo mūsų.

Jūs jaučiate tuos dėsnius, ir tam, kad pradėti kitą vaikelį, šiandien Jūs norite apsivalyti.

Nėštumo nutraukimas – psichologiniai tyrimai

Psichologiniai tyrimai sako, kad moterų pasidariusių nėštumo nutraukimą, tikimybė žiauraus elgesio su kitu savo vaiku yra žymiai didesnė nei pas moteris, kurios niekada nedarė aborto.

Tai aiškinama tuo, kad jos jaučia nuolatinį kaltės ir praradimo jausmą, kuris priveda prie agresijos protrūkių.

Pas moteris, pasidariusias bent vieną abortą, 2 kartus išauga tikimybė pradėti be saiko vartoti alkoholį, ir 3 kartus išauga tikimybė piktnaudžiavimo įvairiais medikamentais ir narkotikais, palyginus su moterimis, kurios nenutraukė nėštumo.

Atgaila

Jūs turite atgailauti. Labai nuoširdi, gili ir ilga, ilga, ilga atgaila apvalo ir išlaisvina širdį. Ši atgaila duoda žinojimą apie tai, kas yra vaikas, kodėl jis duodamas mums, kaip mes turime su juo elgtis.

turite atgailauti. Labai nuoširdi, gili ir ilga, ilga, ilga atgaila apvalo ir išlaisvina širdį.

Kai žmogus yra taip nusiteikęs, tai išsisprendžia ne tik psichologines santykių problemas būsimoje šeimoje, bet taip pat išsisprendžia ir ligų klausimus. Nes motina, kuri nužudo vaiką savo gimdoje, tampa sunkiai nubausta sunkiomis moteriškų organų ligomis. Ir niekas nežino, kada tos ligos gali pasirodyti.

Tačiau, jei žmogus nuoširdžiai atgailauja, elgiasi labai skaisčiai ir nuoširdžiai šiuo klausimu, tuomet jam atleidžiama.

Klausimo autorė: Šie žodžiai man sukėlė gilias mintis. Aš kaip ir jaučiau, kad taip yra, bet dabar gavau patvirtinimą, kad reikia dirbti su savimi, kad už kiekvieną poelgį, kurį mes padarome turime sumokėti, atgailauti. Prieš tai kaip kurti šeimą, būtina apvalyti ir išlaisvinti savo širdį. Taigi dirbsiu su savimi…

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo individualią konsultaciją

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here