Abortas – ar verta daryti?

0
422
Abortas ir jo pasekmės

Lietuvoje kasmet padaroma apie 6000 abortų. Kokios yra šio poelgio fizinės ir dvasinės pasekmės moteriai ir visai šeimai? Ką daryti jei neturime pinigų auginti vaikeliui?

Reikėtų suprasti, kad abortas niekada negali būti sėkmingas. Vaikas – tai siela, kuri kartu su savo psichiniu kūnu atsiranda gimdoje. Žmogus darydamas abortą, ištraukdamas vaisių iš gimdos – nužudo svetimą gyvenimą.

Kadangi tai yra smurtas, įvykdoma žmogžudystė – atsakas už žmogžudystę žmogui visada bus labai sunkus.

Šio atsako mechanizmas yra labai paprastas. Žmogaus organizmas negali kontroliuoti tos vietos, kuri surišta su vaisiumi. Jei vaisius pašalinamas, energetiškai ta vieta lieka tuščia. Rezultate, šią vietą ima valdyti vėžiniai procesai.

Pirmiausia gali pradėti vystytis gerybinis auglys, pavyzdžiui mioma, o toliau tai gali virsti piktybiniu augliu.

Kada žmogus padaro abortą, jis tampa lyg prakeiktas, jį ima veikti visai kita energetika.

Aborto įtaka žmogau gyvenimui

Tai galima palyginti, lyg žmogus būtų pervažiavęs iš gero klimato į blogą. Gerame klimate buvo gera sveikata, blogame klimate sveikata ima greitai gesti.

Mūsų gyvenimo klimatas priklauso ne tik nuo to kur mes gyvename, bet ir nuo to kokius poelgius mes atliekame. Juk yra skirtumas, ar gyventi tarp banditų, ar gyventi tarp gerų žmonių.

Lygiai taip pat, kai žmogus padaro abortą, keičiasi supančios erdvės energetika. Todėl paprastai moterys gauna daugybę fizinių ir psichinių susirgimų, rezultate šito poelgio.

Jeigu abortas jau padarytas – vienintelis patarimas ir išeitis – tai atgaila. Visuose dvasiniuose tradicijose egzistuoja ši sveikatos ir jėgų atstatymo metodika.

Rekomenduojame susipažinti su vienos moters istorija po aborto. Nėra lengva apvalyti savo gyvenimą ir grįžti prie anksčiau buvusios būsenos, po to kai padarytas abortas. Tai labai įdomi informacija. Todėl kad moterys dažnai galvoja, kad tai nieko tokio, nieko baisaus. Tačiau tai yra labai rimtas žingsnis.

Kada moteris atlieka abortą, ji gali labai stipriai nukentėti ir susigadinti savo likimą. Po aborto visada kažkas įvyksta. Kartais įvyksta skyrybos šeimoje. Moteriai dingsta meilė vyrui. Arba vyro meilė moteriai. Gali vykti baisūs dalykai. Todėl yra geriau nedaryti aborto.

Bet aš galvoju apie abortą, nes mano atlyginimas labai mažas ir aš neturiu pinigų vaiko auginimui…

Dažnai žmonės atlieka abortą, su tikslu atsikratyti finansinių sunkumų, susijusių su vaiko gimimu. Tačiau dažnai žmonės nežino, kad daugumos žmonių finansinė situacija priklauso nuo sėkmės. Sėkmė – tai nėra tokie dalykai kaip kur dirba vyras, arba ar šeima turi papildomų pajamų. Sėkmė priklauso nuo likimo, kiekvieno šeimos nario likimo.

Praktika rodo, kad gimus vaikui, vaikystė yra pats sėkmingiausias laikas gyvenime. Kodėl? Nes vaiku visada rūpinasi aukštesnės jėgos. Net valstybė stengiasi skirti pašalpas, sumokėti už vaiko gimimą.

Lygiai taip elgiasi ir aukštesnės jėgos, kai gimsta vaikas, dažnai pas žmones keičiasi gyvenimas. Atsiranda galimybė surasti geresnį darbą. Pas vyrą atsiranda daugiau jėgų užsidirbti. Pas moterį daugiau jėgų mylėti. Visumoje, kai gimsta vaikas – šeimai tai yra sunkus, tačiau laimingas laikas. Todėl nereikia bijoti vaikų gimimo.

Todėl nereikia bijoti vaikų gimimo.

Žmonės to bijo ir daro abortą, ypač jei moteris dar negimdė, tai yra didelė rizika, kad ji visai liks be vaikų. Tai kam reikalinga šita rizika?

Abortas ir šeima, vyro vaidmuo

Dažnai moteris daro abortą, kai nebūna ištekėjusi ir neteisingai vystydama santykius su vyru tampa nėščia. Tuo atveju taip pat nereikia atsisakyti vaiko. Todėl, kad, kaip nebūtų keista moteriai, turinčiai vaiką, yra lengviau ištekėti, negu tai, kuri jo neturi. Kodėl? Nes kai moteris turi vaiką, jos geros moteriškos savybės keleriopai išauga.

Nepaisant to, kad pas ją atsiranda dar vienas šeimos narys, kuris galbūt nepatiks kažkokiam žmogui, kartu su tuo pas ją padidėja ir moteriška jėga.

Dažnai moterys, kurios visai negali ištekėti, įsivaikina vaiką tiesiog iš nusivylimo. Jos įsivaikina vaiką ir po to sėkmingai išteka. Kodėl? Todėl, kad jos tampa gražesnės. Kada moteryje žydi motiniška energija, ji tampa labai patraukli ir iškart atsiranda galimybė ištekėti.

Tai yra paradoksalu šiuolaikiniam mąstymui. Dažnai žmonės nesupranta dėsnių, pagal kuriuos teka gyvenimas, todėl padaro kvailystes.

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here