Kaip išlikti stipriam, kai tu pralaimi?

0
586

Į šį klausimą drąsų, vienareikšmį, konkretų atsakymą sunku duoti, nes kiekvienas žmogus ne visada išlieka stiprus, kai pralaimi. Tai yra ypatingas išbandymas visada išlikti stipriam. Ne kiekvienas žmogus gali jį atlaikyti.

Bet galima užtikrintai teigti, jeigu žmogus meldžiasi, tai tuo metu pas jį viskas atsistato, atsikuria. Būna taip gyvenime, kad viskas tarsi lūžta. Bet kai tu pasilieki vienas su Dievu viskas atsistato, atsikuria. Tai yra pergalės ženklas.

Šeimoje niekas pamokslaudamas negali nieko išmokyti, šeimoje galime mokyti tik savo pavyzdžiu ir kantrybe. Jeigu sakyti apie dvasinį gyvenimą, jis turėtų būti labai kuklus, negalima dvasinio gyvenimo primesti kitiems, ypač artimiesiems žmonėms. Reikia jį vykdyti, kol širdyje atsiras tvirtybė ir gebėjimas laimėti savo vidinės jėgos pagalba.

Bet kurią situaciją galima laimėti vidinės jėgos pagalba, netgi suprasdamas, kad tau reikia palikti šį pasaulį, tu jį palieki visiškai ramiai tai suvokdamas.

Matote, nėra nesėkmės žmogaus gyvenime, jeigu jis yra susijęs su Dievu. Bet jeigu žmogus jaučiasi nestabiliai, tai reiškia, kad trūksta ryšio su Dievu. Žmogus yra ribotas. Reikia mokytis, domėtis, kaip pagilinti savo ryšį su Dievu Jūsų tikėjime. Plėtoti, gilinti šią temą.

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here