Kaip susipažinti internetu?

0
959
susipazinti internetu

Internetas atveria galimybes žmonėms susipažinti ar net surasti antrą pusę. Kartais atsitinka, kad ilgai bendraujame su žmogumi, o susitikus pamatome, kad jis visai netoks kokio tikėjomės. Ką tada daryti? Kaip susipažinti internetu, kad netektų nusivilti?

Idealus įvaizdis

Kai žmonės nori susipažinti internetu, tai kiekvienas žmogus pasąmoningai save parodo iš geriausios pusės, netgi nuotrauka internete, tokia, kad ne duok Tu Dieve.

Viskas, kas gali būti geriausio, žmogus parodo.

Bendravime žmogus sukuria tam tikrą įvaizdį, su kuriuo jis bendrauja, kuriame jis pats norėtų save matyti tokiu žmogumi. Žmogus sukuria šį įvaizdį internete, jis savo balsu, žodžiais, rašyba šį įvaizdį palaiko.

Pavyzdžiui vienas jaunuolis susitarė, kad susitiks su mergina festivalyje. Jis dvejus metus bendravo su ja ir internete nusprendė, kad jie bus kartu. Kada jie abu atvažiavo į festivalį ir pamatė vienas kitą, jiems tapo baugu ir jaunuoliai nustojo bendrauti, pakalbėjo tik penkias minutes.

Ką daryti? Mes gyvename tokiame amžiuje, kai žmonės prarado normalias gyvenimo sąlygas. Pažiūrėkime, kaip žmonės gyveno anksčiau, prisiminkime vieną dainą.

,,Išeisiu į lauką, pažvelgsiu į kaimą, merginos vaikščioja ir man linksma!“.

Dabar merginos eina pasivaikščioti ar ne? Eina. Dainuoja, šoka ratelyje? Bendrauja vienas su kitu? Kaime žmonės visą laiką bendrauja tarpusavyje, yra glaudus ryšys. Žmonėms susipažinti buvo labai lengva.

Vienatvė

Pavyzdžiui teko būti Los Andžele, ten gatvėse nėra žmonių, jie nevaikščioja gatvėmis. Paklausiau, kodėl gatvėse nėra žmonių, ką žmonių nėra mieste? Man atsakė, kad visi važinėja automobiliais, kiekvienas turi po du automobilius.

Paklausiau, kaip jie susitinka ir bendrauja? Niekaip. Nėra kur bendrauti ir susitikti. Viskas. Tai reiškia, jog nėra normalaus gyvenimo.

Žmonės gyvena baisioje vienatvėje. Kodėl? Nes jie negali normaliai gyventi, normaliai gyventi reiškia bendrauti, jie neturi gyvenimo tik darbas ir namai. Namuose ji bendrauja su šuniuku ir su televizoriumi bendrauja, už kuriuo irgi neištekėsi.

Darbe ji bendrauja su žmonėmis iš savo siauro rato. Darbe, vargu ar, galima surasti žmogų už kuriuo galima ištekėti. Problema yra labai didelė, todėl žmonės bando susipažinti internetu ir reikia su šituo kažką daryti.

Su kuo susipažinau?

Reikia žmogų traukti iš interneto, kad pažiūrėti su kuo susipažinome. Reikia greičiau susitikti, jeigu jau bendraujate, reikia susitikti. Reikia ji traukti iš socialinio tinklo, kažkur, kur galima susitikti. Reikia kažkaip tai padaryti ir greičiau. Kitaip ,,nuvažiuos stogas“.

Reikia žmogų traukti iš interneto, kad pažiūrėti su kuo susipažinome.

Galima susipažinti internetu, bet internete negalima kurti santykių. Reikia šiek tiek pabendrauti ir tada kviesti žmogų į susitikimą.

Labai svarbu nesusirašinėti, o kalbėtis, nes iš garso galime geriau pažinti žmogų, negu iš jo rašymo.

Susirašinėjimas yra pats inertiškiausias ir netikslingiausias bendravimo būdas. Dar geriau žmogų matyti ir jį girdėti. Tokį bendravimo būdą organizuoti, kad žmogų pajausti ir suprasti.

Reikia bendrauti ne iš tuščio į kiaurą, o kalbėtis su juo apie gyvenimą. Tada taps dar aiškiau koks tai žmogus. Ne tai, kad tiesiog komplimentai, leisti kartu laiką, o kalbėtis su juo apie gyvenimą, o jeigu jis pabėgs nuo bendravimo – ir gerai. Tai reiškia ne tas žmogus – tegul sau bėga.

Linkime Jums prasmingų pažinčių!

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here