Vyras geria ir tampa labai geras, dosnus – kaip su juo bendrauti?

0
448
vyras geria

Klausimas: Kai vyras prisigeria, atsiskleidžia geriausios jo savybės, gerumas, dosnumas ir t.t. Būdamas blaivus jis jas labai gerai maskuoja. Kaip tai paaiškinti?

Priežastis yra tame, kad moteris neatlieka savo pareigų, todėl vyras geria. Reikia suprasti tokį dalyką, kad už gerumą, dosnumą, meilę šeimoje yra atsakinga žmona, o ne vyras.

Jeigu žmona nešildo šeimos atmosferos, nesukuria laimės, reiškia pas vyrą visos geriausios savybės pasireikš tik tada, kai jis prisigers.

Jeigu žmona nešildo šeimos atmosferos, nesukuria laimės, reiškia pas vyrą visos geriausios savybės pasireikš tik tada, kai jis prisigers.

Vyras geria todėl, kad jis degtine save sušildo, suminkština ir tuo metu pas jį viskas pradeda gerai veikti.

Kai vyras pareina namo, jis turi tiesiog įeidamas į butą apsvaigti nuo žmonos meilės. Ir šioje apsvaigusioje būsenoje pas jį viskas atsiskleis. Nes pas vyrą visi tokie dalykai pasireiškia tik kai jis yra apsvaigęs. Apsvaigęs nuo meilės žmonai arba apsvaigęs nuo degtinės. Vienas iš dviejų.

Kartais apsvaigęs nuo meilės Dievui.

Įprastoje situacijoje vyras turi kovoti už šeimos egzistavimą. Įsivaizduokite, jei žmogus mūšio lauke pradės visus mylėti, džiaugtis – tai atrodys juokingai, ar nuo to pas žmoną padidės laimė?

Kaip veikia vyro psichika?

Pas vyrą taip sukurta psichika – jis karys, jis turi kautis už savo likimą, už šeimą.

Todėl įprastoje situacijoje pas vyrą taip atvirai neveikia ta gerumo, meilės sistema, ji neveikia. Ją reikia įjungti.

Kai vyras grįžta namo, žmona turi įjungti jame meilę. Kaip tai daryti? Pas kiekvieną šeimą yra savos tradicijos, bet paprastai kaip tai darosi?

Kaip moteris turi elgtis su vyru, kad jis negertų?

Pavyzdžiui žmona sutinka parėjusį vyrą, ne tai kad jis pats turi ateiti, žmona turi jį pasitikti. Žmona jį pasitinka, ir net neleidžia jam pagalvoti ką jam daryti, ji pati viską daro. Žmona jį nurengia, ima už rankos ir nuveda į vonią, jis turi nusimaudyti po dušu, kad nuplauti išorinę energiją. Vyras turi iš kario tapti vėl naminiu.

Kai jis išėjo iš vonios, žmona veda jį į virtuvę, sodina ir valgydina su meile. Kai vyras pavalgė žmona jį veda ant sofos. Sėdasi šalia ir jį glosto. Ir viskas. Po to pas jį įsijungia sistema ir jis pradeda mylėti žmoną, vaikus. Tuo metu jis tampa vyru – tuo žmogumi, kuris gali dovanoti laimę.

Jeigu moteris nesupranta, kad tai yra jos pareiga – įjungti vyro širdį, tai reiškia, kad jo širdis pati neįsijungs. Vyras pats negali įjungti savo širdį, pas jį nėra tokios sistemos, kad jis pats paimtų ir įsijungtų. Tik vyrai, pas kuriuos labai stiprus intelektas gali tai daryti patys. Visumoje vyrai nesugeba taip transformuotis, kad pas juos viskas pradėtų veikti savaime. Tai yra sunku, didelė askezė.

Bet moteriai tai savaime suprantama ir lengva. Ji pati yra sukurta iš meilės ir tokie santykiai jai yra pilnai normalūs.

Todėl moterys turi suprasti kaip elgtis teisingai, kad pas vyrą atsirastų gerumas, meilė, švelnumas, rūpestingumas ne tik tada kai jis yra prigėręs.

Jeigu vyras geria, tai yra klausimas – kaip moteris sugeba sušildyti vyro širdį. Priklausomai nuo to kiek pas jį viduje įtampos – tiek reikia įdėti pastangų. Kol moteris neišpildė savo pareigos prieš vyrą, kai jis grįžo, ji neturi atsitraukti. Ji turi kovoti kad vyras pasijustų gerai. Jeigu vyras dar šiek tiek liko užspaustas, reikia toliau jam tarnauti ir juo rūpintis. Vyrams labai patinka tokie žodžiai, bet moterims tai gali būti tam tikras iššūkis, tačiau jis vertas pastangų.

Parengta pagal Dr. O.G. Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here