Tik vyrams: kaip tapti tikru vyru?

0
2359
tik vyrams

Kodėl vyras turi vesti? Kaip vyras turi lavinti save, kokias savybes išsiugdyti? Kas labiausiai trukdo savikontrolei? Impotencijos ir homoseksualizmo priežastys.

Straipsnis tik vyrams. Svarbu, kad vyras kurtų savo gyvenimą pagal šventraščių dėsnius.

Kodėl vyras turi vesti?

Pavyzdžiui, vyrai galvoja, kodėl jie turi vesti? Pasak Vedų, po to, kai žmogus baigia mokslus – reikia vesti. Vyras mokosi, dirba su savimi iki tam tikro amžiaus ir jau tampa vyriškai stiprus.

Ir nuo to laiko moterys pradeda juo domėtis. Ar į silpnus vyrus žiūri moterys? Moterys žiūri į stiprius vyrus, kurių nėra daug. Jeigu vienas kitas atsiranda, iš karto visos nori už jo tekėti todėl, kad retai sutiksi gerą žmogų, tikrą, stiprų vyrą.

Bet ką daryti, kai vyras pradeda lakstyti paskui kiekvieną sijoną? Tai reiškia, kad jis degraduoja, jis praranda save. Daug žmonių galvoja: „Juk tai smagu tiesiog lakstyti, o ne vesti. Tiek daug meilės, švelnumo.“  Klausimas – kas vyksta su vyru tuo metu? Jis degraduoja. Jis praranda valią, ryžtą, gebėjimą nugalėti save. Jis išsklaido savo jausmus, norus, emocijas ir tampa… madingu. Iš tokio žmogau nėra jokios naudos. Jis yra nelaimingas ir negali padaryti moterį laiminga.

Vedos sako: „Nereikia blaškytis. Subrendai – vesk. Viskas.“ O kiti sako: „Prieš vesdamas turi išsilakstyti“. Kam to reikia? Kai moteris yra turėjusi daug vyrų, ji praranda tikėjimą jais. O tai savo ruožtu reiškia, kad ji negalės išsaugoti šeimos. Šeima laikosi ant moters tikėjimo savo vyru.

Nereikia blaškytis. Subrendai – vesk. Viskas.

Jeigu moteris tiki savo vyru, ištekėjo už savo pirmos meilės – ji bando išsaugoti šeimą. Jeigu ji turėjo keletą partnerių, kaip ji gali tikėti vyru?

Pavyzdžiui, jeigu vyras jai kažką sako, ji tai jau yra girdėjusi iš kitų. Ji gali palyginti seksualinį gyvenimą su skirtingais vyrais. Ji visą laiką lygina. Todėl jai vis gali kažkas netikti, nes ji jau išsilakstė – negali tikėti savo vyru. Tokiu būdu santykiai suteršiami.

Vyras turi ugdyti save

Vyras turi ugdyti savyje vyrą. Tai reiškia ne mokslus mokykloje, o darbą su savimi. Vyras turi nuo pat vaikystės užsiimti fizine veikla, lavinti savo asmenybę. Tai apima įvairius aspektus: dienotvarkę, grūdinimąsi, sportą, pasiekimus, laimėjimus. Reikia mokytis būti drąsiam, ryžtingam, tvirto charakterio, lavinti atmintį. Vyrui svarbu turėti savikontrolę, jis būtinai turi laikytis duoto žodžio. Pasakiau – padariau, pasakiau – padariau. Niekada neturi būti taip kad pasakiau ir nepadariau.

Savikontrolė

Kai vyras pradeda lavinti savikontrolę, jis klausia savęs: „Kas man labiausiai trukdo save kontroliuoti? Kas mane išmuša iš vėžių? Kas žlugdo mano psichiką?“ Atsakymas paprastas – per didelis susidomėjimas moterimis. Kai vyras labai stipriai susikoncentruoja ties moterimi, jis praranda savikontrolę. Tai galioja tik vyrams.

Jis negali galvoti apie tai, kaip reikia teisingai gyventi. Jis galvoja apie moterį, kaip ją užvaldyti. Ir jis tuo gyvena. Tačiau jis turi gyventi pasiekimais darbe, kovoti tam, kad nugalėtų save, taptų stipriu, ištvermingu, drąsiu. Ir tada, aišku, moteris bus laiminga su juo ir jis gaus savo laimę su moterimi savaime.

Bet jeigu vyras nesiekia tapti vyru, tai jis nepajaus asmeninio gyvenimo laimės, nes pernelyg koncentruodamasis į moteris jis rizikuoja prarasti savo energiją, atsiranda lytinių sutrikimų.

Kodėl šiandien labiausiai paplitusi liga, kuri pasireiškia tik vyrams – uretritas? Todėl, kad didelė dalis lytinės energijos leidžiasi žemyn. Žmonės jos nekontroliuoja. Asmenybės vystymuisi reikia, kad ši energija kiltų aukštyn. Tada ir lytiniai santykiai bus geri, ir vaikai bus stiprūs, ir žmona mylės.

Vyras ir seksas

Esmė yra tokia – jeigu vyras susitelkęs ties seksu, jis neturės normalių lytinių santykių todėl, kad visa energija sunaikina lytinius centrus. O jeigu jis yra susidomėjęs veikla, tuo, kas jam yra svarbiausia, tai jo lytiniai centrai išlieka šalti, ne karšti ir tada vyras yra sveikas.

Taip pat jeigu vyras agresyviai elgiasi su kitais žmonėmis, jis gali tapti impotentu.

Iš prigimties vyrų lytiniai centrai yra šalti. Tai reiškia, kad jie yra sveiki. Kai vyras jaučia tą šaltį, viskas pas jį veikia sklandžiai, jis nebus nevaisingas ir t.t. pas jį viskas bus gerai.

Moterų lytiniai centrai turi karštą prigimtį. Jie dega. Kai vyras susitelkia ties moterimi, jo lytiniai centrai užsidega.

Mes turime 3 intelekto centrus: viršutinį, vidurinį ir apatinį. Apatinis centras yra atsakingas už gebėjimą save kontroliuoti. Kada vyras yra veikiamas moters centrais jis pradeda degti. To pasekmė yra savikontrolės praradimas. Iš kitos pusės, jeigu jis nevedęs, tai, galbūt, yra gerai – jis nori vesti. Bet jeigu jis jau vedęs?  Tada jis sugriauna savo gyvenimą, praranda save.

Todėl vyras turi mokytis būti vyru. Visų pirma, jis turi išmokti dirbti su savimi. Jis turi nugalėti savyje nekontroliuojamas mintis apie moteris, nes vyro laimė priklauso nuo to, kiek vyras yra subrendęs būti vyru.

Yra toks dėsningumas: kuo mažiau vyras galvoja apie moteris, tuo labiau moterys galvoja apie jį.

Yra toks dėsningumas: kuo mažiau vyras galvoja apie moteris, tuo labiau moterys galvoja apie jį.

Ji rūpinsis savo vyru, jos mintys bus tik apie jį ir tai lemia laimingą šeimyninį gyvenimą. Kuo labiau vyras galvoja apie moterį, siekia užvaldyti ją, eksploatuoti, mėgautis jos kūnu, tuo mažiau ji bus laiminga būdama kartu su juo. Toks vyro elgesys iš pradžių gali jai patikti, bet po kurio laiko ji nuo to pavargs.

Vyras ir alkoholis

Dabar daug vyrų gyvena nepilnavertį gyvenimą, jie yra labai silpni. Tai patvirtina žalingi įpročiai.

Alkoholizmas, kuris dažniausiai pasireiškia tik vyrams, yra vyro negebėjimas savęs realizuoti. Kodėl vyrai geria? Todėl, kad jie nori gauti malonumą prieš pasiekdami rezultatus. Jie nori atsipalaiduoti gyvenime – išgerti, parūkyti, praleisti daugiau laiko pramogaudami. Save realizavęs vyras patiria malonumą dirbdamas su savimi.

Save realizavęs vyras patiria malonumą dirbdamas su savimi.

Tikro vyro pavyzdys

Yra toks senas indų filmas „Jodhaa ir Akbaras“. Šis filmas parodo, kas yra tikroji moteris ir kas yra tikrasis vyras.

Akbaras – Indijos karalius. Filmas vaizduoja jo santykį su žmona. Jis buvo musulmonas, ji – induistė. Niekas nenorėjo jos pripažinti, tačiau karalius, nepaisydamas kitų nuomonės, ją vedė. Jis leido jai nekeisti savo tikėjimo ir mylėjo, rūpinosi ja.

Įdomu yra tai, kaip šis karalius leisdavo laisvalaikį: jis paleisdavo į uždarą patalpą laukinį dramblį, kuris yra itin pavojingas, gali sutrypti žmogų per sekundę, ir bandė ji sutramdyti. Karalius turėjo tik vieną pagalbininką, o visi kiti stebėjo. Karalius turėjo susitvarkyti su drambliu, jis tai darė, faktiškai, plikomis rankomis. Jis taip linksminosi. Va tai yra tikras vyras.

Mūsų laikai

Dabartiniuose filmuose akcentuojama, kad tikras vyras yra tas, kuris yra patenkintas moterų dėmesiu, kuris turi daug moterų. Vedų teigimu, tai yra parasčiausias degradantas. Tuo tarpu moters koncepcija: nepriklausoma, užimanti svarbų vaidmenį visuomenėje, gera materialinė padėtis. Apie tokią moterį Vedos pasakytų, kad ji nežino, kaip teisingai gyventi. Viskas apsivertė aukštyn kojom, ir tai galioja ne tik vyrams. Todėl žmonių gyveniamai griūva, nes jie nežino, ką reiškia būti tikram.

Pirmas dalykas, kurį žmonės turi įsisavinti savo gyvenime – išmokti būti vyru. Ir tai galioja ne tik vyrams, bet ir moterims. Vyras turi tapti vyru, moteris – moterimi. Kultūra plečiasi priešinga linkme, todėl vyrai išsigimsta, atsiranda homoseksualumas. Tos pačios lyties santuokos – tai vyrų neteisingo vystymosi rezultatas. Tas pats yra ir su moterimis. Tai yra ne dėl to, kad mūsų tokie genai. Neteisingo kultūros vystymosi pasekmė. Nėra teisingo auklėjimo.

Linkime kiekvienam vyrui atrasti savo prigimtinę vyrišką jėgą ir ją pilnai realizuoti.

Daugiau apie Tikro vyro savybes skaitykite čia – Tikras vyras.

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here