Kada vyras gali kurti šeimą?

0
789
kurti šeimą

Kai vyras tampa pats sau pakankamas viduje, tik tuo atveju jis gali kurti šeimą, nes tokiu atveju jis nepraras savęs.

KAI VYRAS TAMPA PATS SAU PAKANKAMAS VIDUJE, TIK TUO ATVEJU JIS GALI KURTI ŠEIMĄ, NES TOKIU ATVEJU JIS NEPRARAS SAVĘS.

Kaip vyras save praranda kai yra nepasiruošęs ir veda moterį? Pas jį yra du variantai. Pirmas variantas – jis per daug atsipalaiduoja ir tampa kaip mazgotė šalia moters, vadinasi jis save praranda.

Antras variantas – jis tampa tironu. Pradeda viską diktuoti moteriai, tokiu atveju jis ne atsipalaiduoja, vykdo savo pareigas, bet tampa labai išdidus, pernelyg save vertinantis ir pradeda spausti moterį, kartais net tyčiotis iš jos ir visos šeimos. Tai irgi yra savęs praradimo būdas.

Ir vienas ir kitas variantas įvyksta vyrui susiliečiant su moterišku pradu. Moters pradas sukurtas iš meilės, o meilė tai pati didžiausia energija šiame pasaulyje. Todėl vyras turi išmokti tarnauti moteriai, ja rūpintis, o ne ją išnaudoti. Jeigu jis negali jai tarnauti, vadinasi jis praranda save, nes jis bando ja tiesiog savanaudiškai mėgautis. O moteris irgi nenori su tuo susitaikyti, ir ji greitai sukuria jam „saldų“ gyvenimą. Neduoda ramiai gyventi – pastoviai nervuojasi, pyksta, įsižeidžia ir panašiai.

Vyras ir šeimyninė laimė

Vyras turi laimės siekti tarp žmonių, sociume, o šeimyninė laimė jo lauks automatiškai. Jis neturi galvoti apie šeimyninę laimę. Jeigu jis tampa stiprus kaip asmenybė – šeimyninė laimė jam garantuota, tačiau jei jis netampa tvirta asmenybe, jis niekada nepatirs šeimyninės laimės.

Todėl vyras visada turi dirbti su savimi – vystyti save kaip asmenybę. Tačiau nepaisant to, jis visada turi žinoti, kad šeimoje jis visada turi atlikti savo pareigas.

Vyras ir moteriškos emocijos. Kada vyras pasiruošęs kurti šeimą – vesti moterį?

Vyrui labai sunku pakęsti moters emocijas. Kaip suprasti ar jau laikas vesti ar ne? Labai paprastai. Jeigu vyras susipažįsta su moterimi, ji įsižeidžia, o vyras tuo metu pyksta, šaukia ir bando nuslopinti jos emocijas, vadinasi toks vyras nepasirengęs vesti. Tam, kad vesti, reikia moteriškas emocijas priimti santūriai ir ramiai.

Vyrui labai sunku ramiai reaguoti į moteriškas emocijas, nes kai ji elgiasi emociškai, lyg peiliu pjauna jam širdį. Todėl visiškai nekreipti dėmesio į tai vyrui neįmanoma, tokia yra vyro psichika – ji labai jautri moteriškoms emocijoms. Tačiau jei vyras turi jėgos, nekreipia dėmesio į moteriškas emocijas, atleidžia žmonai, ir gali elgtis taip, lyg nieko nevyktų blogo – tokiu atveju jis gali vesti.

Tačiau jei vyras negali pakęsti moteriškų emocijų, vadinasi santuokoje jis bus nelaimingas, nes labai kentės nuo savo žmonos.

Jeigu vyras jau yra vedęs ir negali pakęsti moteriškų emocijų – tokiu atveju reikia treniruotis, ugdyti valią savyje.

Kaip elgtis su moters emocijomis? Jeigu žmona verkia ir yra nepatenkinta savimi, ją reikia būtinai paguosti. Tačiau jeigu žmona veda save pernelyg emocionaliai ir sukelia isterikas, reikia nuo jos psichologiškai atsitraukti ir nekreipti į ją dėmesio.

Jeigu moteris vyrą atakuoja emociškai ir vyras kreipia dėmesį į tai, tuomet moteris dar labiau jį atakuos. O jeigu vyras atsitraukia psichologiškai – ji nurimsta ir viskas stoja į savo vietas.

Galų gale, kai ji jausis blogai, manys jog pati nesusitvarkė ir visada sulauks vyro rūpesčio tokiu atveju.

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here