Moters paslaptis

0
943
Paslaptis

Yra sakoma, kad už stipraus ir galingo vyro visada stovi ypatinga moteris. Šiandien panagrinėsime, kokia yra šios ypatingos moters paslaptis, dėl kurios ji sugeba išaukštinti savo ir visos šeimos gyvenimą.

Kokia yra moters paslaptis? Moteris gali būti stabili savo gyvenime – nei aukštyn, nei žemyn. Ji gali apsivalyti ir išlaikyti tą poziciją – gyventi švarų gyvenimą.

Vyras gyvenime eina arba aukštyn, arba žemyn, pas jį nėra stabilios padėties gyvenime. Jis arba lavinasi savo gyvenime arba degraduoja.

Moteris turėtų save statyti šiek tiek žemiau vyro. Kai ji stato save šiek tiek žemiau vyro, ji gali pastumti vyrą iš apačios, paskatinti lipti aukštyn, tobulėti. Kai moteris save pastato aukščiau vyro – ji pastumia savo vyrą į apačią.

Jei vyras stovi žemiau žmonos šeimoje, tai reiškia, kad jis greitai gali pradėti gerti, žaisti kompiuterinius žaidimus, linksmintis, susitikinėti su kitomis moterimis ar užsiimti panašiais dalykais, tik ne tuo kuo reikia. Kodėl? Nes tokiu būdu, kai jis neužima šeimos galvos pozicijos, jis praranda save. Jis tampa nelaimingas, nuvargęs.

Moteris – laiminanti jėga

Moteris tai laiminanti jėga. Ką ji sako vyrui, ką įdeda į jį – toks jis ir tampa. Tai labai gilus dalykas ir kiekvienas turėtų labai į tai atkreipti dėmesį. Kaip žmona vertina savo vyrą, taip jį vertins ir visa visuomenė. Jeigu žmona nevertina savo vyro, jo negerbia, tai visi žmonės visuomenėje su šiuo žmogumi elgsis taip pat. Vyras praktiškai negali to pakeisti. Tai jam lyg ant kaktos parašyta. Nors ir užrašo nesimato, tačiau jis yra. Moteris parašo šį užrašą.

Moteris tai laiminanti jėga. Kaip žmona vertina savo vyrą, taip jį vertins ir visa visuomenė.

Jei moteris labai gerbiamai kreipiasi į vyrą, gerbia, skaitosi su jo nuomone, niekada nekritikuoja prie kitų žmonių, toks vyras bus labai gerbiamas. Tačiau jeigu ji kalba pašaipiai, nevertina, mano kad vyras nevykėlis, tokiu atveju visuomenė irgi taip elgsis.

Kaip elgiasi moteris – toks ir rezultatas

Pavyzdžiui vyras dirba viršininku darbe. Jei jo negerbia žmona, tuomet jo pavaldiniai tik vaidins, kad jį gerbia, o už akių apkalbinės ir neskaitys autoritetu. Jie elgsis su lygiai tokia pačia emocija, kaip su juo elgiasi žmona.

Vėliau moteris galvoja, „Kodėl gi jis neteko viršininko pareigų?“ – tai visiškai aišku, kaip su vyru elgiasi moteris, jis toks ir tampa. Ką ji laisto tai ir išauga. Moteris tai laistanti, laiminanti jėga, vyras – realizuojanti jėga.

Sakykime sūnus išeina į kariuomenę. Motina sako – „Aš pergyvenu dėl jo“ – jeigu ji pergyvena, tuomet sūnui nesisseks kariuomenėje. Kitas variantas – „Aš tikiu, kad pas jį bus viskas gerai“ – vadinasi pas jį iš tiesų bus viskas gerai. Ką moteris įdeda į santykius – toks ir rezultatas.

Todėl moteriai nebūtina dirbti, jai užtenka teisingai laiminti viską savo ir savo artimųjų gyvenime. To pilnai pakanka.

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here