Silpnos moters požymiai

0
910

Kokios yra šiuolaikinių moterų silpnosios pusės ir kaip elgtis, kad pilnai panaudoti savo moteriškumo galią?

Šiuolaikinė visuomenė susiduria su sunkumais, kurie yra auklėjimosi neteisingoje kultūroje pasekmė. Šių sunkumų rezultatas pasireiškia tuo, kad daugėja nevyriškų vyrų, o moterims stinga moteriškumo.

Moteris ir karjera

Moters neišsivystymas visada nukreiptas į darbo pusę. Tokia moteris atrodo nepriklausoma, labai apsirūpinusi, emancipuota, ji gerai jaučiasi ir be vyro. Ji gali atrodyti kaip labai psichiškai „stipri“ asmenybė, pati save aprūpinanti, išmaitinanti ir iš esmės neturinti daugiau jokių poreikių.

Tai nėra moters išsivystymo požymis. Tai yra moters degradacijos požymis. Kai kurie žmonės galvoja, jog tai ir yra išsivysčiusi moteris. Ji dažnai atrodo „kieta“, pas ją geras darbas, savo automobilis, savo namas, tačiau tai nėra išsivysčiusi moteris. Ši moteris nuėjo ne tuo keliu.

Todėl, kad jeigu ji tikrai būtų išsivysčiusi – ji turėtų gauti tokį pat išsivysčiusį vyrą. Tokia moteris taip ir galvoja, kad gaus labai išsilavinusį vyrišką vyrą. Tačiau kokį vyrą ji gaus, jeigu tokiu būdu išlavino savo moteriškumą?

Ji gauna vyrą, kuris nenori dirbti, kuris nori sėdėti namuose, nieko nenori daryti. Gaunasi viskas atvirkščiai, nei ji tikėjosi. Toks vyras galvoja – „Kokia moteris! Ji ir dirba, ir turi automobilį, man nereikia pergyventi!“. Pas vyrą tuo atveju yra visai kitas mąstymas.

Čia mes ir turime… Abu žmonės tiesiog apgauti. Tokiu atveju ir vyras ir moteris turi viską keisti savo gyvenime. Moteris turi pereiti prie šeimyninio gyvenimo, o vyras turi eiti į darbą.

Todėl neverta galvoti, kad jei moteris visas savo jėgas skiria darbui, tai jai atiteks išsilavinęs, stiprus vyras, kuris ją gins. Ši moteris pati negalės su juo bendrauti ir susitikinėti, todėl kad išsivysčiusios moters jėga yra sugebėjime priimti vyro charakterį, būti nuolankia.

Bendravimas su vyru

Stipri moteris bent jau vizualiai turi sutikti su vyru. Sutikti tai reiškia, kad ji žino, jog vis tiek bus taip kaip ji nori. Nes namuose ji viską valdo. Vyras sako ką pirksime gavę atlyginimą. Moteris sutinka, tačiau kai reikia viską pirkti namams, vaikams ji tai pasako. Ir visas atlyginimas nueina ten kur reikia.

Todėl moteris žino ko jai reikia ir ji visada sutinka su vyru. Nes vyrui svarbu pats principas – jam svarbu, kad jis jaustųsi vadovaujantis, būtų gerbiamas. Moteris su juo sutinka, tačiau nepastebimai gaunasi taip, kaip nori moteris, nes ji viskuo rūpinasi namuose. Bet vyrui svarbu principas.

Tam kad būti tokia moterimi, sutikti su vyru, reikia turėti moterišką galią. Tai nėra paprasta padaryti. Reikia užsiimti moteriška veikla. Žiūrėti, kad šeimoje viskas būtų taikiai, gražiai, visais rūpintis. Tokia moteriška veikla suteikia galimybę moteriai būti laiminga.

Vyras nugali sunkumus darbe, moteris – namuose, ir visi nuo to tampa laimingi.

Silpna moteris – ji negali sutikti su vyru, ji stipri darbe, gerai apie save galvojanti, „kieta“. Koks normalus vyras su tokia moterimi norės susitikinėti? Jei moteris pilnai išsilavino išorinėje veikloje, ji supranta, kad jai nėra prasmės paklusti vyrui, pas ją ir taip viskas gerai.

Vyras ar sūnus?

Tokiu atveju ji sutinka nevyrišką vyrą, kuris nėra toks išsivystęs, paprastai jaunesnis. Toks vyras jai bus panašus į sūnų, su kuriuo ji gyvens kaip vyras ir žmona.

Tačiau, kadangi tai jai ne sūnus, o vyras, su laiku jis suaugs ir taps vyrišku vyru, o moteris tuo metu jau bus vyresniame amžiuje. Vyras taps tikru išsilavinusiu vyrišku vyru. Ir kas toliau atsitiks? Jis tiesiog paliks ją susiradęs sau jaunesnę normalią žmoną. Yra daug tokių pavyzdžių.

Todėl tai nėra moters gyvenimo būdas – išsirinkti sau jaunesnį, silpnesnį vyrą. Nes vėliau jis vis tiek suaugs ir jam jau nepatiks tokie santykiai. O moteris negalės jam tapti normalia žmona nes bus vyresnė ir turės mažiau moteriškos jėgos.

Linkime visoms moterims atrasti moteriškas galias ir būti laimingoms!

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here