Kaip pasveikti? Gamtos gydomoji galia

0
394
kaip pasveikti

Šiandien kai toks didelis gyvenimo tempas ir kiekvienas nori uždirbti kuo daugiau, dažnai pamirštame tiesiog pailsėti. Pervargęs žmogus ima jaustis blogai, sirgti, yra nelaimingas. Todėl ieškome kaip pasveikti ir daugiau nesirgti.

Yra siūloma daug vaistų nuo visų ligų, jie reklamuojami per TV tam, kad žmogui pasamoningai įteigti, kad esant vienai ar kitai kūno ar psichikos problemai tai yra vienintelė išeitis.

Dažnai matome realiame gyvenime ir per filmus, kaip streso ištiktas žmogus tiesiog prisigeria ar užsidega cigaretę, kad nusiraminti. Visa tai yra įrašoma mums į galvą siekiant vienokios ar kitokios naudos (dažniausiai greitai pralobti) ir vėliau ištikus toms situacijoms nesamoningai imame taip elgtis, nors mums tai nėra naudinga.

Alternatyvus būdas problemoms spręsti yra paprastas gydymasis gamta.

Gamta – tai Dievo kūrinys. Taigi galime savęs paklausti, kuo mes pasitikime labiau – Dievo kūrinija, ar žmogaus kūrinija – vaistais?

Alternatyvus būdas toms problemoms spręsti yra paprastas gydymasis gamta. Taip pat tai yra puiki prevencinė priemonė nuo visų ligų. Šis būdas senovėje veikdavo žmogų naturaliai, nes žmogus daugumą savo laiko praleisdavo gamtoje. Šiandien mes gyvename miestuose, ofisuose, kur gamtos yra labai nedaug, todėl atitolstame nuo jos ir nesinaudojame savo galimybe gydytis ir pailsėti, kurią turime iš prigimties.

Geriausi gamtos gydymo būdai yra labai paprasti:

Saulė

Saulė – yra visos žemės energijos šaltinis. Taip pat ir mūsų kūnas bei psichika yra palaikoma kai būname ant saulės. Dėl to kai šviečia saulė – dieną mes gyvename, o naktį miegame. Dėl to jaučiame gerą nuotaiką kai ji šviečia ir sakome „Geras oras“.

Saulę reiktų gerbti kaip savo Tėvą kuris mumis rūpinasi. Nuo Jos pilnai priklausome. Ir daugiau su ja praleisti laiko tiesiog praleidžiant laiką lauke, dirbant, sportuojant ar poilsiaujant. Galima pasveikti nuo daugelio ligų tiesiog reguliariai kasdien būnant ant saulės.

Miškas – tai dar vienas labai efektyvus būdas pasveikti

Medžiai išskiria labai daug švaraus oro kuris mums labai naudingas. Taip pat medžiai yra gyvi, tačiau jų gyvenimas yra labai ramus. Mes esame kitokie, dažnai bėgame, skubame, o kartais tiesiog papuolame į bėdą ir ilgai mastome, nerandame ramybės. Todėl miške galime rasti tikrai daug ramybės. Jeigu jus ištiko stresas ar turite daug problemų yra labai palanku tiesiog eiti į žygį mišku. Taip pat galima uogauti ar rinkti kitas miško gėrybes.

Žmogus labai gerai jaučiasi kai kažkam padaro gerą, o padaryti gerą miškui yra labai didelis darbas –  galime pasitarnauti miškui ir tiesiog jį apvalyti – surinkti šiukšles, senas šakas. O jis mumis pasirūpins suteikdamas savo ramybę ir palaimą. Tokia yra miško jėga. Taip pat miške gausu daug mums naudingų augalų.

Vanduo

Jūra, upė, ežeras – vandens telkiniai tai dar vienas gamtos elementas, jų gydomoji galia yra milžiniška – padeda pasveikti. Mūsų kūnas yra sudarytas iš 70 proc. vandens, todėl kai matome didelį vandens telkinį, jis prikausto mūsų dėmesį ir atrodo sąvas ir gražus. Juk jūra tokia graži! O vandenynas – ten tiesiog sklinda didybė ir energija!

Žmogus pabuvęs prie jūros ar ežero jaučiasi pailsėjęs, atgavęs jėgas, sugrįžta įkvėpimas, entuziazmas. Kuriantiems žmonėms gimsta naujos idėjos. Tai yra labai naudinga mūsų psichinei būsenai, tačiau taip pat naudinga ir kūnui.

Nusimaudžius vandens telkinyje neišvengiamai jaučiame atgyjimą ir žvalumą. Maudymosi kultūra pas mus yra gerokai sužlugusi. Mes maudomės tam, kad nusiplauti purvą, daugėlis žmonių kartą per savaitę. Vanduo apvalo ne tik mūsų fizinį kūną, bet ir psichiką, todėl maudytis verta kiekvieną dieną ir net po kelis kartus.

Būtina nusimaudyti ryte tik pabudus iš miego, kad nuplauti mieguistumą ir pradėti dieną žvaliai – tam geriausiai tinka vandens telkiniai, tačiau jei gyvenate toliau nuo jų, tiks ir dušas namuose. Taip pat nusimaudyti verta pajutus psichinį nuovargį ar susierzinimą – vanduo, ypač šaltas, juos iškart nuplauna. Maudynės jūroje, ežere ar upėje panirus leidžia mums susijungti su gamta ir pasikrauti jėgų. Maudantis negalima šlapintis, nes tai yra vandens telkinio įžeidimas. Netgi egzistuoja žuvytės kurios besišlapinantį žmogų užpuola, taip gindamos vandens telkinį.

Labai naudingi sveikatai yra pasivaikščiojimai jūros ar upės pakrante, skalaujantis ar tekantis vanduo išvalo mūsų blogas mintis ir sustiprina, ypač tai padeda sergant depresija ar jaučiant nuovargį.

Žemė – dar vienas svarbus mūsų gamtos elementas

Žemė yra mūsų planeta, mūsų Mama, kuri mus maitina ir mumis rūpinasi, todėl žmogus neišvengiamai kontaktuoja su žeme. Kuo tas kontaktas yra geresnis tuo žmogus jaučiasi geriau.

Tačiau jei žmogus gyvena mieste tarp betono, gyvena aukštesniuose aukštuose, tai kontaktas su žeme yra silpnas ir prasideda energijos trukumas pas žmogų todėl pasveikti sunku. Dėl to palankiausia yra gyventi ne mieste, o kaime ir tureti bent nedidelį savo lopinėlį žemės. Jei tokių galimybių nėra, reiktų kuo dažniau nuvažiuoti ir praleisti laiką arčiau žemės. Moterys nesamoningai mėgsta kapstytis darže – taip jos pasikrauna jėgų ir ramybės. Taip pat ryšys su žeme gydo nuo daugelio ligų ir teigiamai veikia sveikatą.

Gyvenant su gamta žmogus yra saugomas planetos nuo įvairiausių problemų. Reikia nepamiršti jog gamta mums yra kaip mama. Kai bendraujame su mama jaučiame palaikymą ir globą, jei mūsų santykiai su mama yra geri. Tą patį galime patirti gamtoje.

Šiais laikais yra paplitusi iliuzija, jog žmogus yra pasaulio valdovas. Tame yra maža dalis tiesos, tačiau valdovas gali pasielgti dvejopai – arba gerbti ir globoti, arba išnaudoti. Nuo to priklauso bendravimo sėkmė. Todėl jei kertame miškus, šaudome gyvūnus, naudojame žemės išteklius ne būtinoms reikmėms, o tam kad būtų daugiau pinigų, ar dėl pramogos, tuomet neišvengiamai susidursime su problema, nes ištekliai baigsis, o pinigų valgyti nepavyks, taip pat pinigai mūsų neišgydys. Todėl gamtą reiktu gerbti, valyti ir saugoti.

Žmogus būdamas harmonijoje ir teisingame santykyje su gamta automatiškai jaučia palaimą savo būsenoje – susitvarko mintys ir kūnas ima sveikti savaime todėl pasveikti yra žymiai lengviau.

Būkime daugiau laiko gamtoje ir būkime laimingi!

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here