Kaip susirasti vyrą ir kokį vyrą pasirinkti?

0
565
Kaip susirasti vyrą

Kartais moterims būna sunku rasti gerą vyrą. Kyla klausimai – kurį žmogų pasirinkti? Kodėl neatsiranda norintis mane vesti? Draugaujame, bet draugas nesiūlo tekėti. Ieškosime atsakymo į šiuos klausimus.

Kaip susirasti vyrą? Gerą, maksimaliai tinkantį vyrą atrasite brandžiame amžiuje. Žinote kodėl? Todėl, kad kai žmogus tampa senas, supranta, kad bet kuris, kurio ūgis vos virš metro yra pats tinkamiausias. Todėl, kad niekas daugiau į mus tokiame amžiuje nežiūri. Ir tuomet surandame patį tinkamiausią vyrą.

Vyro savybės

O jeigu norite ištekėti anksčiau, tai labai svarbus yra vienas aspektas – ar vyras yra rimtas. Yra nerimti vyrai, ir yra rimti vyrai. Yra skirtumas. Kai vyras rimtas, galima matyti, kad jis turi rimtų ketinimų jūsų atžvilgiu ir jūs jį galite gerbti. Viskas – tai reiškia, kad Dievas jums davė vyrą. Jis turi rimtų ketinimų, jūs galite jį gerbti ir galite priimti jį kaip vyrą – jau turite tokią galimybę. Ir daugiau nereikia nieko ieškoti. Tai bus veidmainystė – ieškoti dar kažko, reiškia kapstytis tame, kas vadinama malone. Malonė nėra duodama dešimt kartų. Jeigu ją gauname ir ieškome kažko kito – galime likti be nieko.

Dievas duoda žmogų – rimtą, gerbiamą. Stiprūs jausmai jam gali ir nekilti, bet į tai nereikia labai kreipti dėmesio, nes pas moteris jausmai atsiranda su laiku, palaipsniui. Jausmas gali būti visai nestiprus, bet vyras – rimtas, ir jausitės saugi, būdama su juo. Bet jis turės stiprius jausmus jūsų atžvilgiu ir bus nusiteikęs labai atsakingai, sakys “Susituoksim, mano atsakomybė tavo atžvilgiu visą laiką tik didės, ji nesibaigs, o su kiekviena diena vis augs”.

Tai reiškia, kad Dievas jį atvedė pas jus. Todėl, kad savaime vyrui tokie dalykai neatsitinka. Savaime jam kyla tik noras su moterimi pasimylėti, o noras susituokti kyla tada, kai jis būna nulemtas Dievo. Tam daro įtaką aukštesnės jėgos.

Mėgautis ar tobulėti?

Bet toks atsakymas kaip susirasti vyrą gali atrodyti nepatraukliai, ir aš žinau kodėl. Todėl, kad šiandien populiari laimės koncepcija yra neteisinga. Tai yra didelė daugelio žmonių, problema. Žmonės galvoja, kad laimė yra tada, kai viskas paduota ant lėkštutės, kai vyras idealus ir su juo visą gyvenimą bus idealu. Tai yra neteisingas supratimas apie tai, kas vyksta šioje Žemėje. Mes ne ten papuolėme.

Kai gimstame, mes nesuprantame kur pakliuvome, kadangi čia nėra to, apie ką svajojame. Jeigu žmogus taip nusiteikia, kad jam tinka tik idealus gyvenimas, jis gali sužlugdyti savo gyvenimą. Yra labai daug moterų, kurios taip ir neištekėjo, todėl, kad galvojo būtent taip. Čia to nėra.

Čia yra tik egzaminai ir išbandymai. Ir jeigu jūs sukursite tinkamas sąlygas savo egzaminams, su tuo žmogumi, kuris turi daug trūkumų, bet jūs šalia jo galėsite pajusti, kad galėsite su juo gyventi, kad jūs jį gerbiate ir kad galite tai daryti, kad jis stipriai jus myli ir nori vesti. To užtenka, kad pasakyti jam “Taip”. Vyrą reikia pastūmėti link tos minties, kad jis turėtų jus vesti, ir tai reikia stengtis daryti nepastebimai. Būtent taip ir reikia elgtis.

Kaip reikia žvejoti?

Tai vadinama pagauti žuvį į tinklą. Aš jau aiškinau, kaip reikia žvejoti – iš pradžių reikia įmesti dešimt meškerių, tada stebėti, ar kimba. Jei kimba didelė žuvis, ji tai daro akivaizdžiai ir stipriai. Traukti ją reikia labai nepastebimai ir atsargiai – ten, kur ji plaukia, ten ir meškerę pasukti. Ir po truputį traukti link savęs. Kai ji bus visai arti reikia ją staigiai ištraukti – ir ji jau čia. Tas staigus traukimas yra jūsų žodžiai “Arba dabar, arba niekada”. Jis pasiduoda ir jūs ištekate.

Ar moteris gali gerbti vyrą, kuris jai pasiduoda? Taip, gali. Jei ji meldžiasi Dievui, ji gali gerbti tokį vyrą. Tačiau ši situacija yra visai kitokia. Moteris visada priverčia vyrą paklusti sau tada, kai išteka. Šis pasaulis taip jau sutvertas, kad vyras persilaužia dėl meilės, pradeda paklusti. Todėl jis ir veda. Kam gi jam vesti, jeigu jis prieš tai nepersilaužtų?

Vėliau situacija keičiasi. Kai jie kartu gyvena, vyras pripranta prie moters ir jis nebebūna toks paklusnus. Tačiau, kadangi jis ją vedė, jis nebegali jos palikti. Jis davė žodį, todėl nebegali to padaryti. Vėliau moteris prisiriša stipriau, o vyras silpniau, tačiau jų santykiai turi tapti gilesni. Toks yra patarimas kaip susirasti vyrą.

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here