Pasivaikščiojimai dideliame mieste, kur užterštas oras

0
187
užterštas oras

Žmogui sveika kasdien išeiti pasivaikščioti gryname ore. Ką daryti jei gyvenu dideliame mieste ir ten nėra švaraus gryno oro, galbūt namuose reikia sodinti daugiau augalų ar gal yra koks kitas šios problemos sprendimo būdas?

Ką daryti, jei mieste užterštas oras? Tai yra faktas, kad namuose reikia sodinti daugiau augalų. Jie valo orą ir suteiks gaivumo namams. Tik reikėtų vengti kaktusų ir vijoklinių augalų, nes tai parazituojantys augalai. Geriau sodinti simetriškus gražius augalus, pavyzdžiui pinigų medis, rožės, fikusas ir panašiai. Tokie augalai namuose skleis gaivumą ir gerą atmosferą.

Tačiau kas liečia gryną orą, tai anksti ryte, kada nevažinėja mašinos, atmosfera tampa švaresnė. Ryte būna malonus, šviežias oras, todėl labai palanku anksti ryte eiti pasivaikščioti arba pabėgioti.

Kai žmogus atsikelia, jis gali eiti nusimaudyti po dušu ir bent jau dešimčiai minučių išeiti ir pasivaikščioti šviežiame rytiniame ore. Taip pat patartina visiems sutiktiems žmonėms šypsotis ir linkėti laimės 🙂

Parengta pagal Dr. O.G.Torsunovo paskaitą

Pasidalinkite su kitais!

DALINTIS

Parašykite komentarą

Please enter your comment!
Please enter your name here